İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ama bende üşüme de olıyor doktora dedim üşütmüşsündür dedi dikkat et dedi bu arada yarın sabah doktora gidicem hayırlı haberler alırım inşallaj ablam

Canım bende çok fena ateş basması oluyordu sonra üşümeye başlıyordum.bi öyle bi böyle yani:KK48:İnşAllah senin yaşadıkların da hamileliktendir .

Esmam en som böyle @ozgur1982 demişti bence sen hamişsin bu ay diye olmadı :KK66: gelecek ay da inşallah sen haksız çıkmazsın öyle :KK66:❤️

İyi geceler canımcım. Bu arada imzan çok yakışmış 9 ay boyunca daim olsun inşallah ❤️

Evet canım onu diyorum
sen bana guven seymam

usume oluyor tabi ki bu doktorlar tuaf ya. hic dusunmuyor hamile kadin kansiz oluyor ekstra enerji istiyor. bnlar olunca tabiki ates usyme oluyo

sen bana guven seymam
Sana güveniyorum ❤️

simdi anlasildi neden korundugun:KK66:
Ayy zeki kadınsın hee. 4 yıl çalışınca öğrencilerimi çok sevdim bütün sevgimi sabrımı onlara verdim. Sorumluklarını üstümde çok hissettim. Ve onların kılıma zarar gelecek diye ödüm koptu. Bu yüzden çocuk sahibi olmaya da korktum. Ama çocukları hep sevdim. Şu an çalışmıyorum da baya özledim çocuklarla beraber olmayo. Çocuğum olması için tam zamaı Allah kısmet ederse. Eğer 6-12 ay falan olmazsa tekrardan hemen yakınımızdaki okulda çalışacağım.

Sana mı düştü derdi. Ya bir de anne olmayı isteyen kişinin arzusu, sevgisi, heycanı kim de olur kızlar, bunu en iyi biz bilirz. Bu kadar isterken bir sorun var mı acaba diye düşünmez miyiz, bunu en iyi en detaylı biz düşünürüz zaten. Başkasının bizim yerimize düşünmesi kadar saçma bir şey yok. Gördüğünüz gibi o kişiyi üzmekten başka bir işe yaramıyor bu durum. Hepimiz her ay hatta her gün nerdeyse şahit oluyoruz, şu sıkıntısı olan arkadaşlar ne yaptınız gebe kalmak için tarzında bi sürü soru ve bir sürü topik. Bir sorun varsa gebeliğe engel bunu en iyi düşünecek kişi biziz zaten bu yüzden daha 1 yıl olmadan doktorlara koşuyoruz. Doktorun bizi daha erken deyip göndermesin diye korkup 6 ay olmasına rağmen 1 yıldır deniyoruz diyenler bile olmuş okudum ben burda. Uzun oldu ama anlatabilmişimdir inşallah kızlar..

Yok senam bu insanlar susöaz. Kayınvalidenin artık konuşma takati kalmamıştır umuyorum.
Zaten bu tür soruları kayınvalidenin sorması da bana çok ayıp ve edebe aykırı geliyor ya.
Ahhhh canımın içi öyle zor ki su yazdıklarını insanlara anlatabilmek... ne diyim bilemedim yazı müthiş ve diyecek söz yok tek kelime haklısın..

X