İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

hayırlı geceler canlarım ❤️
Kutsalım panterim hoş geldin❤️❤️Tetkik sonuçları için doktora gitmiş miydin canım?

Benim kayınvalidem değişik canım benide sevmiyor nerden laf soksam diye bakıyor hep kocamın sevgili anası :KK70:
Bazılarına anladığı dilden konuşmak lazım.

Banada sübyan diyorlardı bir kere bebegim öldü diye :KK70: sende sübyan var hocaya git okusun üflesin hamile kalırsın al bak okumadan üflemeden Rabbim tekrar gosterdi
Ohhh maşallah sana. Rabbim cevabını vermiş senin yerine. Ayrıca veren Allah alan Allah. Pardon da bu durumla dalga geçen Allahı yok saymış demektir bu kadar net.

sana ne n deseydin ben olsam derim ben uzulecegime o uzulsun sen dogurgansin sadece rabbimi taktiri bi kuxum inan senin yerinde olsam. bukada guclu duramazdim cok taktir edilcek bir kisiligin var:KK43: sorma herkes kizima uzuldu. bnde biliyorum zor zehram en kucugunun ikizi vardi o olsaydi zorlanmayack miydim ayni sey rabbimin taktiri erken adet olmam kizimn beni emmemesi benm tekrardan anne olma arzusu. belki kimine gore sacma ama 3 tanede olsun heycan istek annelik icgudusu hep ayni. kuzum rabbim yardim eder 3 ne bakan 4 de bakar
Abla valla bilmiyorum kişiliğim nedir ne değildir de kırmak istemedim yapamıyorum ya elimde değil ama insanlara bunlsrı anlatmak bile bana cok koyuyo... evet bugun geçince unutuyorum belkide saatine aklımdan gidiyo ama o esnada açıklamak bile açıklama ihtiyacı hissetmek bile dilimi düğüm düğüm ediyo konuşamıyorum ifade edemiyorum.. sadece sunu iyi biliyorum diyo Kalp kırmak kabe yıkmak gibidir nasıl ki Allah Kabe’yi yıkmak isteyen ebreheyi helak etti Allah diyo kalp kıranı da bu şekil helak etmez mi.. bu düstur da ilerliyoruz bakalım nereye kadar.. abla valla soylicem ama seni üzmek istemiyorum ama ben açık sözlü biriyimdir lafı eveleyip gevelemem çocukların cok küçük minnacık ne bileyim o çocuğun sana tam ihtiyacı olan zamanlarda senin bu şekil hamile kalman ona olan ilgini azaltacak ve bu o çocuğa bence büyük haksızlık :KK43: ikiz olsaydı derdik Allahtan ama bunda gene sen istedin ve Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki oldu ama ilerleyen zamanda da olabilirdi mesela bi beş sene sonra en azından çocuklar iyice büyümüş olurdu valla ben cok sevindim bi yandan da cok üzüldüm ne diyeyim bilemedim:KK43:

Kutsalım panterim hoş geldin❤️❤️Tetkik sonuçları için doktora gitmiş miydin canım?

Ohhh maşallah sana. Rabbim cevabını vermiş senin yerine. Ayrıca veren Allah alan Allah. Pardon da bu durumla dalga geçen Allahı yok saymış demektir bu kadar net.
Dimi aynen zaten o hocalarda para karşılığında yapıyor . Kuranda geçmeyen bşeye inanmam ben. Rabbim hidayet versin tüm insanlara

Anacum 3 yıl gezdim tozdum. Bileydim 2 yıl gezerdim. 3. Yılı çocuk denemekle geçirirdim. Ahh bileydiiimmmmm
valla seni. dovecem. balim her iste bir hayir var hem sen bana biraz inan ve guven diger ay bak. dersin su esma varya su esma bir olecegi gunu bilmiyor dersin:KK66:

sadece hosttt desrydin o anlardi elalemin derdi. niye hamile olamiyor sana ne kardes veren sen misin ali veli mi veren allah rabbim herkesr iman gucu versin la ilahe illallah diyormmm
İşte abla anlatabilsek ne ala ama anlayan yok ki.. valla ben böyle bi insan olmadım kimsenin bişryini araştırmam sormam banane ama insanlar öyle değil:KK43:

hoşbulduk şeymam ❤️ tetkik derken bu lh fsh değerleri olan tetkikmi canım

valla seni. dovecem. balim her iste bir hayir var hem sen bana biraz inan ve guven diger ay bak. dersin su esma varya su esma bir olecegi gunu bilmiyor dersin:KK66:
Esmam en som böyle @ozgur1982 demişti bence sen hamişsin bu ay diye olmadı :KK66: gelecek ay da inşallah sen haksız çıkmazsın öyle :KK66:❤️

Kızlar ben yatayim 7de kalkicam hepinize allah rahatlık versin
İyi geceler canımcım. Bu arada imzan çok yakışmış 9 ay boyunca daim olsun inşallah ❤️
hoşbulduk şeymam ❤️ tetkik derken bu lh fsh değerleri olan tetkikmi canım
Evet canım onu diyorum

X