İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sana güveniyorum ❤️

Ayy zeki kadınsın hee. 4 yıl çalışınca öğrencilerimi çok sevdim bütün sevgimi sabrımı onlara verdim. Sorumluklarını üstümde çok hissettim. Ve onların kılıma zarar gelecek diye ödüm koptu. Bu yüzden çocuk sahibi olmaya da korktum. Ama çocukları hep sevdim. Şu an çalışmıyorum da baya özledim çocuklarla beraber olmayo. Çocuğum olması için tam zamaı Allah kısmet ederse. Eğer 6-12 ay falan olmazsa tekrardan hemen yakınımızdaki okulda çalışacağım.
tahmin etmistim canm ama baksana sendrn iyi bir anne olur

tahmin etmistim canm ama baksana sendrn iyi bir anne olur
Esmam burdan kötü anne çıkmaz ki zaten. Amann kızlar hamile kalınca, hamişlerde doğurunca burda yazdıklarımızı unutmayalım ki bebişlerimize iyi birer anne olalım inşallah ❤️❤️

Ben yatıyorum kızlar hayırlı geceler inşallah Rabbim olucak bberklerimizi rüyanızda görmeyi nasip etsin inşallah :KK200::nazar:
Bize de dua et yatmadan canımcım. İyi uykular sizee❤️

Esmam burdan kötü anne çıkmaz ki zaten. Amann kızlar hamile kalınca, hamişlerde doğurunca burda yazdıklarımızı unutmayalım ki bebişlerimize iyi birer anne olalım inşallah ❤️❤️

aynen canm orasi ole demek istedigim de ogretmenlikte annekik gibi kutsal bir istir

Sabah namazında hepinize dua edicem inşallah :)

Canm bn inofolic combi kullandıktan snra 2 kez yumurtladm :) bndede pcos var ama bnm fsh ve lh hormonum normaldi pcos sadece ultrasonda görünmüştü
Benimde hormonlarım hemen hemen normal fsh 5.7 lh 6.3 mi neydi mesela arada çok fark yoktu doktorda normal dedi ultrasonda görünüyor :bicak:combi ile yumurtluyorum yani test koyu çıkıyor ama çatlama sıkıntısı var mı onu anlayamıyorum belki incir havuç falan yesem faydası olur ya da kürünü yapsam:KK51:sen nasılsın nasıl gidiyor bulantıların falan var mı :anneadayı:
Aminnnn İnşaAllah kuzum zaten çok stres yaptığımızdan olmuyor ahh bir rahat olabilsek ❤️
Aynen kuzum daha kolay olacak her şey :KK200:

Canım bir daha ki aya bebiş haberini alıcaz İnşAllah.Sakın takma kafana,üzülme❤
yok canim takmadim. bu üçüncü denememizdi. senelerce bekleyen insanlar var. hep onlari dusunuyorum. hayirli zamanda olacak insallah.insan da yine bir hayal kirikligi oluyor ama umutsuzluga dusmuyorum kesinlikle.

Benimde hormonlarım hemen hemen normal fsh 5.7 lh 6.3 mi neydi mesela arada çok fark yoktu doktorda normal dedi ultrasonda görünüyor :bicak:combi ile yumurtluyorum yani test koyu çıkıyor ama çatlama sıkıntısı var mı onu anlayamıyorum belki incir havuç falan yesem faydası olur ya da kürünü yapsam:KK51:sen nasılsın nasıl gidiyor bulantıların falan var mı :anneadayı:

Aynen kuzum daha kolay olacak her şey :KK200:
Valla oluyo bulantılarım. Geceleri pek uyuyamıyorm. Gunduzde uykusuzluktan kıvranıyorm

Valla oluyo bulantılarım. Geceleri pek uyuyamıyorm. Gunduzde uykusuzluktan kıvranıyorm
Allah yardımcın olsun kuzum annelik böyle bir şey işte rahime düştüğü andan itibaren başlıyor fedakarlık :anneadayı:benimde 2 gündür midem karışıyor ara ara gerçekten zorlayan bir şey ki sizinki daha yoğundur :anne:regli olmasan şüpheye düşerdim :KK70:

X