İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

dun gece ruyamda esim bana altin yuzuk almis kendinese almis sonra bolkinumuzda. kirmizi lalelr vardi cok guzel kokuyordu her taraf cicekti bundan ikj hafta oncede altin bilezik ve. her bolkonda cicek vardi hadi yorumlayin

Ayyyy abla ağzın bal börek çörek yesin ya valla öyle sevinçliyim ki Allahım hiç bir kuluna yasatmasın insallah bidahakine sağ Salim kavuşurum yavruma
Hadi gözün agdin kuzum çok çok geçmişler olsun çok sevindim inanki. Rabbim tekrar yaşatmasin sağlikli gebelikler nasip etsin sana

Millet bi el atıverin ya. Bata 5-6 gün var. Silik çizgiyi gören var mı? 2-3 dakika içinde çıktı. Yine de buharlaşma çizgisi olmasın?
Buharlaşma çizgisidemi varmış bence hamilesin canım ama degerin yeni yeni başlamış hayırlı olsun inş canım bence iki gün daha bekle tekrar idrar testi yap Rabbim hayırlısı versin inş :)

Buharlaşma çizgisidemi varmış bence hamilesin canım ama degerin yeni yeni başlamış hayırlı olsun inş canım bence iki gün daha bekle tekrar idrar testi yap Rabbim hayırlısı versin inş :)
Evet aradan zaman geçince idrar kuruyup buharlaşma çizgisi çıkıyormuş. Amin çok sağol

Hadi gözün agdin kuzum çok çok geçmişler olsun çok sevindim inanki. Rabbim tekrar yaşatmasin sağlikli gebelikler nasip etsin sana
Amiiinnnn kuzum insallah cümlemize sağlıklı gebelik yaşatsın Rabbimmm insallah değerim bi sıfırlansın da Allah’ın izniyle

Selamun aleyküm kızlar naslsnz seymam zehram.
Youlost16 canm gözn aydn kuzm Allahım tekrar yaşatmasn
Zehrammm adasımmm ve aleyküm selam iyiyim şükür biraz agrım varda o kadar da olur artık çekerim de değerim 200 olmuş haftaya sıfırlanır insallahhhh

Zehrammm hadi bakalım bununla son bulsun. Bundan sonrası için sağlıkla gelsin bebişin

Çıkar bence canımcım

Kizlar degerim 38.8 cikti adete 6 var cok mutluyum
Çok sevindim canım hayırlı olsun. Sağlıkla gelsin bebişin

Millet bi el atıverin ya. Bata 5-6 gün var. Silik çizgiyi gören var mı? 2-3 dakika içinde çıktı. Yine de buharlaşma çizgisi olmasın?
Kızz ne buharlaşma çizgisi bal gibi hamilesin. Hayırlı olsun. Ne güzsl 1 günde 2 hamiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…