İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Geçmiş olsun canım kimyasal bak çok şükür

Geçmiş olsun canım kimyasal bak çok şükür
Cokkk şükür cokkk vallahi Allah biliyo ya o kadar sevindim ki dış gebelik olmadığıma gülebiliyorum içim hüzünlü değil Allah’a sükür Rabbim düsmanıma bile yasatmasın bunu belki bundan sonra insallah umarım normal şekilde hamile kalabilirim insallah

İnşaAllah kuxm aama artk sen genetik test yap pıhtılaşma olablr ard arda düşükler yaşadgna göre

Ayy teşekkürler canımm, inşallah zamanında sağlıkla doğar bebişin annesi sen eşyalarını hazırla :)) Ben de bu aralar ilaç kullanıyorum o yüzden bu ay denemedim.

İnşaAllah kuxm aama artk sen genetik test yap pıhtılaşma olablr ard arda düşükler yaşadgna göre
Kuzum yok dedik gerek görmedi dr bunu herkes yaşayabilir dedi zaten bu düşük ama diğeri dış gebelik biz dedi testleri hamile kalamayanlara veya rahme tutunupta düşenlere yapıyoruz dedi senin bunlara suanlık ihtiyacın yok dedi değerin sıfırlanınca tekrar hamilelik düşünebilirsin dedi

Kizlar degerim 38.8 cikti adete 6 var cok mutluyum
Çok sevindim canım hayırlı olsun inşallah artarak devam eder
Millet bi el atıverin ya. Bata 5-6 gün var. Silik çizgiyi gören var mı? 2-3 dakika içinde çıktı. Yine de buharlaşma çizgisi olmasın?
Bence çizgi ama yanıltmış olmayayım yarın tekrarla derim inşallah seninledir bebegin canım
Ümidim çok da bir gün çift çizgiyi görebilme hayalini kuramıyorum çok uzak geliyor bana. Daha önce yaşamadığımdan mı, aylardır deneyip olmadığından mı, bilemiyorum
Bende öyle canım ama bizde
Bence 2.yumurtadan oldu canım diğeri için çok gecikmiş olacak imkansız değil ama istisna değilse öyle olmalı
Amin canım inşallah kalacaksın kimyasaldan sonra çok kolay diyenler var hatta

Evet kuzum bende duydum öyle insallah hakkımızda hayırlısı olur sağlıklı olsun da Rabbimden başka bişey istemiyorum bakalım bi daha ne zaman hamiş olucam

Kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum Allah isteyen herkese versin insallah cok guzel bir duyhu Allah insallah tamamina erdirmeyi nasip eder bu arada en buyuk belirrim kasik agrilarim di baskada hic bi belirtim olmadi
canim saglikli bir sekilde kucagina almak nasip olsun insallah. kasik agrisi da adet oncesi belirtilerden biri oldugu icin cogu kisi icin ayirt edici olmuuor malesef. yerleşme kanamasi yaşadiniz mi?

AL-Bİ İçin iyi şeyler duymadım yanıltıyor diyorlar ama emin olamadım.

Miratech'in erkenini değil normal olanını kullandım pembe kutuda hatta son yaptıgım o iki test bu markaydı bence güvenilir.
ALBİ markasını 5 tl diye aldım :)) yarın sabah deneyeceğim canım ama miratech ile deneyeceğim. hayırlısı.

Canım ne zmn yapmayi düşünüyorsun acabaa çatliycaz buralarda vallahii
canim ben de eger adet gormezsem yarin sabah ilk idrarimla yapmayi dusunuyorum. hem bat a 2 gun kalmis oluyor. aldigim testte adetin en az 3 gun gecmesini bekleyin dogru sonuç için diyor ama yapacagim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…