İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

canim ben de esime gostermeyi dusundum ama sonra heveslenip hayal kirikligina ugramasin diye soylemedim. dun gece de rahmimde sancilanma,kasilma gibi belirtiler oldu. hep nedense gece yarisi oluyor. gunduz bir sey yok.insallah oyledir canim. senin bat a ne kadar var?

Canım üzme kendini ne güzel kendiliğinden düşecek bence progestan engellemişti şimdi sökülüyor
Evet bende öyle düşünüyorum dr da büyük ihtimalle kimyasal gibi görünüyor dedi bakalım kanamam arttı hissediyorum ama korkuyorum da görümcemin de hastası varmış gitti

evet canım bende de akşam oluyor :) gündüz az biraz oluyor. ama bugün sanki diğer günlerden farklı şu saate kadar daha fazla sızı batma hissediyorum. folik asit alıyorum nolur nolmaz diye.

eşim olsa da olur olmasa da gözüyle bakıyor çünkü 2 sene vajinismustum. 6 ay oldu iyileşeli. yeni evli gözüyle bakıyor bize:)))) bugünü saymazsam bata 4 gün kaldı canım. sanırım bugün gebelik testi yapacağım. negatif çıksa da üzülmem çünkü üzüldükçe zararı bana oluyor. hamile bile olsam negatif çıkabilir onu da düşünüyorum. bakalım kısmet :)

canim ben de folik asit+ demir ikisinin de icinde oldugu bir hap kullaniyorum. kansizlik da varmis ben de. hamile kalana kadar normale donse iyi olur dedi doktor. benim de bugunu saymazsam 2 gun var bat ima ama cesaret edemiyorum.evet canim negatif ciksa da sonucta daha gun oldugu icin idrarda cikmayabilir. negatif olsa da uzulmeye gerek yok. insallah bu ay guzel haberler bize de nasip olur.

amin canım inşallah :) bugün yapacağım dedim ama sabah ilk idrarınla yap dediler. o yüzden bugün test alıp yarın sabah test yapacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…