İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ümidim çok da bir gün çift çizgiyi görebilme hayalini kuramıyorum çok uzak geliyor bana. Daha önce yaşamadığımdan mı, aylardır deneyip olmadığından mı, bilemiyorum
bak Kutsalsekerpare görüyormusun...güzel günler yola çıkmış geliyorlarrr

Kızlar bu arada size bir soru sorcam

Sat 14 ekim. 5 kasımd dr gitmiştim bir yumurtamın çatladıgını birininde büyümeye devam ettiğini söylemişti. Yani 2 yumurta vardı.
Adetim 10-13 gun geciktikten snra hamile oldugumu öğrendim ve iyice hesaplarım karıstı. Acaba buyuyen yumurta çatladıda ondan mı hamile kaldım yoksa 5 kasımda drnin görsüğü yumurtayla mı ? Gerçi drnin gördüğü o çatlamıs yumurtadann hamile kalsam o kadar gec öğrenmezdim heralde. Acaba kaç haftalık hamileyim ben ya

Ben de seninkini çok hesaplamaya çalıştım ama olmadı. bence senin 2. Yumurtandan oldu ama o da baya geç çatladı. 1 hafta sonra falan çatladı belki.

keseyi gördüklerinde sana kaç haftalıksın söyleyecekler zaten canım,keseden sonra tam öğrenirsin

Amiiinnnn bitanemmm amiinnn.

Zehrammm adasımmm ve aleyküm selam iyiyim şükür biraz agrım varda o kadar da olur artık çekerim de değerim 200 olmuş haftaya sıfırlanır insallahhhh
Oyyy Allahıma bin şükr kuzu gördm zehram. Bak hemen kalrsn bu düşükten snra gebe sağlıkla inşaAllah.. Dünya ne garip demi önce degerin yükselmesi için dua ederz şimdide sıfırlanması için

İyiyim canım, bu aralar çok yoğundum. Eşim zarürre olmuş bir haftadır onunla ilgileniyordum. Maşallah senin göbüş kocamannn olmuş :)) sen nasılsın? Bebiş nasıl?
Geçmiş olsun canım benim. Bu kez de erken doğum riskim var canım biliyosun basından beri sıkıntılı gidiyor gün sayıyoruz. Alışverişe başladık bi kaç gündür çantamı falan hazırlıcam öyle:) senin nasıl gidiyor bakalım

Oyyy Allahıma bin şükr kuzu gördm zehram. Bak hemen kalrsn bu düşükten snra gebe sağlıkla inşaAllah.. Dünya ne garip demi önce degerin yükselmesi için dua ederz şimdide sıfırlanması için
Ayyy kız valla dünya hali nelere kadir valla ama Allah’ımdan Ümit kesilmezmiş onu öğrendik zaten biliyorduk inanıyorduk ama şahit olduk şükür Rabbime insallah bidahakine sağlıklı hamile kalabilirim umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…