İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ben de yarin sabah yapmayi dusunuyorum. hem daha az zaman kalmis oluyor.
hadi bakalım hayırlısı olsun canım :)

benim kuzenim hiç sorunları olmadığı halde 8 sene bebek sahibi olamadılar. sonra tüp bebekle bir kızı oldu. kızının 1 yaşını kutladıktan hemen sonra adet olamıyor diye doktora gidince 2 aylık hamile olduğunu öğrendi:)) hiç beklemediği zamanda ikinci kez bebeği oldu. bana dedi ki her şey strestenmiş, bak artık bebeğim oldu kafam rahat derken hoop ikinci oldu dedi :)) hatta sonra üçüncüye hamile kaldı ama o ara hasta olduğu için bebek tutunamadı düşük oldu. her işte bir hayr vardır :)

Canım değerim 200 e düşmüş dr kimyasal düşük yapıyosun dedi değer sıfırlanınca tekrar gebe kalabilirsin dedi kontrol muayeneye gerek yok dedi eğer 6 ay gebe kalamazsan veya tekrar bi düşük yaparsan rahim filmi diğer tahlillerine baktırırız dedi

Canım senin adına sevindim, hakkında hayırlsı olsun degerin bence bir iki gün içinde sıfırlanır. O zaman çalışmalara devam :)

hadi gözün aydın

Kızlar ya kafama takılan bişy var. Gecen gun hani dr gitmiştim ya. Adam ultrasondan bakınca 26mm kist falan söyledi ama çok hızlı konusuyordu ne anlattı bişy anlamadm. Acaba hamilelikte kist kötü bir şeye sebep olur mu ?

canim bence sevin zaten ortada bir bebek yok o dusmemis dollenmis. yumurtan. dsuyor diger aya gelsin minnak zehra
Ayyyy abla ağzın bal börek çörek yesin ya valla öyle sevinçliyim ki Allahım hiç bir kuluna yasatmasın insallah bidahakine sağ Salim kavuşurum yavruma

bide 26 mm kisten bise olmaz muhtelemen diger haftalarda duser yani kaybolur gebelikte kist varsa zaten ameliyatla aliyorlar buyukse tabi

silikte olsa çıkar canım,test bozuk değilse tabi

bide 26 mm kisten bise olmaz muhtelemen diger haftalarda duser yani kaybolur gebelikte kist varsa zaten ameliyatla aliyorlar buyukse tabi
Off çok korkuyorm valla. Verdiği kagıttada bişy yazmıyor sanki dr değildi de hastanenin hademesini oturtmuslardı oraya. Adama beta hcg degerimi gösterdim adam bana diyorki bu bni ilgilendirmiyor salak ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…