İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

canim benim de sol kasigimda hafif şişlik var..gözle de fark ediliyor,dokundugunda da hissediliyor. cok takip ediyorum diye mi acaba dedim. ben de neden oldugunu anlamadim ama cok dikkatli bakmazsan bile fark ediliyor.

canim benim de sol kasigimda hafif şişlik var..gözle de fark ediliyor,dokundugunda da hissediliyor. cok takip ediyorum diye mi acaba dedim. ben de neden oldugunu anlamadim ama cok dikkatli bakmazsan bile fark ediliyor.
Canım hamilelik bu kadar erken dönemde böyle belirti veriyo mu ki ben de hiç olmamıstı mesela

Canım hamilelik bu kadar erken dönemde böyle belirti veriyo mu ki ben de hiç olmamıstı mesela
canim hamilelik belirtisi olmayabilir. ben arkadas sordu kimsede oldu mi diye onun icin cevap verdim. cok zayif oldugum icin vucudum da en kucuk bir degisim bile fark ediliyor. dun sol kasigimda bir agri oldu. saga sola donerkenbir kasilma,agri. agriyan yere baktigimda cok hafif şişlik vardi. arastirdim. bu adet belirtisi de olabilirmis, hamilelik belirtisi de. bat ima 3 gun var bekliyorum.

aminnnn Rabbim aminnn

Canımcımmmm günün aydın bereketli olsun insallah
Günaydın canım hastaneye ulaştın mı?

Aminnn. İnşallah adet olmazsın. Ne zaman test yapacaksın, test yapmazsan olmaz bak

Sen test ne zaman yapacaksın canım.

İnsallah hamileliktendir kuzum insallah valla cok güzel olur bi hamiş daha kazanmış oluruz

Günaydın canım hastaneye ulaştın mı?

Aminnn. İnşallah adet olmazsın. Ne zaman test yapacaksın, test yapmazsan olmaz bak

Sen test ne zaman yapacaksın canım.
Evettt canım bekliyorum bende şimdi çağırırlar beni herslde heyecan yaptım

valla canım eşime de gösterdim hemen fark etti. bebek mi yerleşti kese falan mı dedi hatta bayağı okşadı sevdi yavrucuğum diye:)))

bende daha önce hiç olmamıştı. zaten bir an fark ettim yani özellikle bakmadım. kısmet. inşallah bebiştir ikimizin şişliği de:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…