İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

İyi akşamlar kızlar. Ben yine soru soracağım :) az önce duşa girince sağ kasık tarafımda hafif şişlik fark ettim. Dokunduğumda sert değildi. Anlayamadım. Bende böyle bir şey olmamıştı o yüzden sordum. Belirtilerim özellikle sağ kasığımda var. Arada batma oluyor. Bu hafif şişlikten çok korktum acaba ne olabilir :KK43::KK43:

Böyle olan biri var mı aranızda? :KK61:
canim benim de sol kasigimda hafif şişlik var..gözle de fark ediliyor,dokundugunda da hissediliyor. cok takip ediyorum diye mi acaba dedim. ben de neden oldugunu anlamadim ama cok dikkatli bakmazsan bile fark ediliyor.

canim benim de sol kasigimda hafif şişlik var..gözle de fark ediliyor,dokundugunda da hissediliyor. cok takip ediyorum diye mi acaba dedim. ben de neden oldugunu anlamadim ama cok dikkatli bakmazsan bile fark ediliyor.
Canım hamilelik bu kadar erken dönemde böyle belirti veriyo mu ki ben de hiç olmamıstı mesela

Canım hamilelik bu kadar erken dönemde böyle belirti veriyo mu ki ben de hiç olmamıstı mesela
canim hamilelik belirtisi olmayabilir. ben arkadas sordu kimsede oldu mi diye onun icin cevap verdim. cok zayif oldugum icin vucudum da en kucuk bir degisim bile fark ediliyor. dun sol kasigimda bir agri oldu. saga sola donerkenbir kasilma,agri. agriyan yere baktigimda cok hafif şişlik vardi. arastirdim. bu adet belirtisi de olabilirmis, hamilelik belirtisi de. bat ima 3 gun var bekliyorum.

Ayyy kızlar bu benim 1000. Mesajım. Durun bir dua edeyim de hayırlara gitsin inşallah. :KK66:
Beklemek zor şey, ama beklediğine değecekse de küsmüyor kimse. İtiraf edin her zaman bu ay takmayacağım kafama dediniz fakat hep içinizde derinde bi yerlerde "Acaba" mi dediniz? Hep bir ümit vardı. Nasıl olmasın, canınızdan bir parça, daha varolmadan vazgeçemiyorsunuz, varlığını düşünün bir de. Rabbim sen istersin ki emanetin zayi olmasın, Sen istersin ki emanetin emin ellerde olsun, daha sen emanetini vermeden sigaradan vageçen, hap sıkıntı olur diye ilacını almayan, korkup ağır iş yapmaktan çekinen bu güzel kulların senin emanetine gözleri gibi bakmazlar mı hiç? Kendilerinden vazgeçmeye daha varlığını bilmeden başlarlar. Artık bekleyen bizleri bu emanetin en yakın zamanda müjdele, sağlıkla güzelliklerle hayırlarla gönder Rabbim. Emanetin başımız gözümüz üstünee❤️❤️:dua:
aminnnn Rabbim aminnn :dua::KK9:

Canımcımmmm günün aydın bereketli olsun insallah ❤️❤️❤️
Günaydın canım hastaneye ulaştın mı?

Günaydın Hanımlar,

Hala adet olmadım bugun adet günüm :) Ama inanırmısınız tek belirti bile yok ne adete ne de hamileliğe dair. Ne agrım var ne sızım, ne bulantım hiçbir sey yok, bugün olmazsam yarın sabahtan test yapacagım. ben bata 6 ve 4 gün kala test yapmıstım negatif cıkmmıstı normal testlerden. Hayırlısı ile inş bu sefer çift çizgiyi görürüm.

İnş burdaki herkes tez zamanda görür o 2. çizgiyi :)
Aminnn. İnşallah adet olmazsın. Ne zaman test yapacaksın, test yapmazsan olmaz bak :KK66:

Sen test ne zaman yapacaksın canım.

canim hamilelik belirtisi olmayabilir. ben arkadas sordu kimsede oldu mi diye onun icin cevap verdim. cok zayif oldugum icin vucudum da en kucuk bir degisim bile fark ediliyor. dun sol kasigimda bir agri oldu. saga sola donerkenbir kasilma,agri. agriyan yere baktigimda cok hafif şişlik vardi. arastirdim. bu adet belirtisi de olabilirmis, hamilelik belirtisi de. bat ima 3 gun var bekliyorum.
İnsallah hamileliktendir kuzum insallah valla cok güzel olur bi hamiş daha kazanmış oluruz ❤️❤️❤️

Günaydın canım hastaneye ulaştın mı?

Aminnn. İnşallah adet olmazsın. Ne zaman test yapacaksın, test yapmazsan olmaz bak :KK66:

Sen test ne zaman yapacaksın canım.
Evettt canım bekliyorum bende şimdi çağırırlar beni herslde heyecan yaptım

valla canım eşime de gösterdim hemen fark etti. bebek mi yerleşti kese falan mı dedi hatta bayağı okşadı sevdi yavrucuğum diye:)))

bende daha önce hiç olmamıştı. zaten bir an fark ettim yani özellikle bakmadım. kısmet. inşallah bebiştir ikimizin şişliği de:):KK200:

Kizlar kan verdim bakalam 2 saate cikcak nolur dua edin bu arada yeni test bu

Eklentiler

• B05FF063-C6AA-429F-BDE6-EEEF7BA1D0DD.jpeg
    B05FF063-C6AA-429F-BDE6-EEEF7BA1D0DD.jpeg
    136,5 KB · Görüntüleme: 60
X