İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Selam kizlar hayirlı günleriniz olsun benim baş dönmelerim tekrar başladi dün yoktu hiç sersem gibiyım
Hayrolsun canım.

Regli oldum çok moralim bozuk ya bu ay umutluydum 32 günde geldi hemen nedense silikleşince değerlendirmeye başlamıştık yine tutmadı olmuyor olmuyor olmuyor denemediğim kalmadı herhalde
Ahh ahh seni çok iyi anlıyorum. Net olduğunda da değerlendirmen gerekti ama. Olmuyor deme, yapan var olduran var. Olmuyor dersen olmaz. Olacak inşallah de inan.

Hoşgeldin canım. Stres önemli evet. Ben de bu ay çok ney anladım bunu. Gebelik testini daha uyguna internetten de alabilirsin canım.

Allah razi olsun canım 2 saat dediler ama
Canımm valla çok heycanlandım bende hayırlısı olsun, ama varsa da çıkmayabilir gerçekten. Hani çok kendini yıpratma bir de adetin geçince yaparsın öyle olursa. Hadi bakim heycanla bekliyorum sonucu

Düzenli yapmak gerek aynen ben düzenliyim de her ay bir şey deniyorum işte 4 ayda denemediğim kalmamışhangisi işe tam yaradığını bilsem onunla devam ederim de

Pik olduğu gün denemişiz sonra silikleşmeye başlamıştı o gün denemedik gün aşırı olmuş oldu sonra iyice silikleşme oldu çatladı dedim 3 gün denedik geçen ay net görünce üst üste 3 gün denemiştik denemediğim kalmadı ki Aynen olacak inşallah sizinle konuşunca bile çok iyi geldi sağolun

Rica ederim ama belki en önemli günü denememişsin. Silikleşmeya ilk başladığında yumurta çatlamış oluyor. Mesela senin yumurtanda 12 saat falan yaşadıysa diğer gün değerlendirmenizin faydası olmamış olur maalesef. Pik olduğu gün sonraki gün ve bi sonraki gün dene bir dahaki sefere

Canm kapsul olanı denedin mi ? Bn onu kullandm çnkü çok şükür vesile oldu. Kahve rengi kapsuldu. Bu ay tek kullandm zzten

Yaa doktor kapsül vermemişti bana zayıfım diye acaba kendi kendime başlasammı değiştirip bilemedim ki östrojenim 177 cıkmıstı çokmu yüksek sizce

Ozgur06 Adlinaa kızlar gunaydin. bata son 4 gun... yeni belirtiler var mi? son durum ne ? test yapmayi dusunuyor musunuz? benim testlerim bugun gelebilir. bugun yarin yaparim diye dusunuyorum.

Valla akşam yine kahve akıntım geldi sancımda vardı adet olucam sandım ama gelen giden yok canım.Test yapmaya korkuyorumm çıkmaz diye.

Valla akşam yine kahve akıntım geldi sancımda vardı adet olucam sandım ama gelen giden yok canım.Test yapmaya korkuyorumm çıkmaz diye.
devamı gelmediyse bu bir işaret olabilir,genelde yerleşme kanaması derler,adetin eğer normalde başlarken böyle olmuyorsa dene bakalım

Kutsalsekerpare sen neden artık çok görünmüyon canısı ortalarda,bak bata a az kaldı,bi el at biz gariplere moral ver
Canımcım son bi kaç gün çol giremedim ama bugün burdayım. Evet farkındayım herkesin batı peşpeşe. Stres yapmayon desem beni mi dinleyeceksiniz, ama bana bakım stresten yıllardır 1 gün gecikmeyen adet 7 gün gecikti. Sonuç koca bir hiç. Biraz kafanızı boşlatmanızda fayda var. Hatta bu son günler her gün dışarı çıkıp biraz yürüyün temiz hava iyi geliyor.

bencede,mesela korkudan wc ye gitmemezlik yapmayalım demi,akacak kan damarda durmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…