İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ozgur06 Haklısın canım pek bir şey olmaz bence de bende 1,5 ay kadar arı sütü kullandım 2 ay kadar da bal polen arı sütü kullandım yine alsam mı probisli olandan acaba
Poşeti kullanıyorum bende valla bilmiyorum etki etmedi bana bence adet olursam gidip hormanlarıma baktırcam benin östrojen çok yüksekdi merak ediyorum ne durumda

Kapsülünü dene olmadı canımöstorojen önemli baktır aynen kuzum

ben hepsini ayrı ayrı alıp kendim karıştırdım,bende hazır karışımlar,hap haline getirilmiş şeylerde bi güvensizlik oluşuyor,hayıtı kapsül satıyorlar mesela ben tohum alıp kendim demliyorum,bu karışımları ayrı ayrı alıp kendim karıştırıyorum,bence devam et,hamilelelik için olmasa da kullanılan arı ürünleri vücut için çok faydalı

Haklısın canım benim evde var zaten aktardan almıştım hayıt + aslan pençesi + civan perçemi bari yağlara başlayana kadar içeyim arı sütünün tadı çok fena karışım şeklinde alıp yemek daha iyi gibi

yok ben ayrı aldım ama bala karıştırdım,evet bir damla baktım tadına,ruhumu teslim ediyordum resmen tadından,yağlar gelsede iç çaylarını bişey olmaz,pco konusunda evelAllah tabi ama saraçoğlunun dediklerni dikkate al ama düzenli yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…