İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

devamı gelmediyse bu bir işaret olabilir,genelde yerleşme kanaması derler,adetin eğer normalde başlarken böyle olmuyorsa dene bakalım

Adetim başlarken böyle olmuyo canım açık kahve gibi gelmiş akıntım.Göğüslerim de büyüdü resmen dokununca ağrıyo ve uçları sızlıyor.Aslında bir tane test var evde ama erken gebelik değil,4 gün varken çıkar mı?

Canim sabah idrari şundan dolayı, uzun süre sivi almiyosun idrarin seyrelmiyo hcg daha yoğun oluyor. Ama akşam yapacaksan 3 -4 saat sıvı alma öyle yap . Varsa çıkıyor. Silik cikipta sabah tekrarla diyoruz ya . Hem sıvı almamis oluyorsun hemde hamileyken o birkaç saatte bile hcg artıyor o yüzden daha net çıkabiliyor canım.

Hmmm anladım canım evet çok mantıklıymış gerçekten. O zaman sabahtan yapmak en mantıklısı Teşekkürler canım

valla kuzum,çıkanın çıkıyor,döllenme geç olduysa çıkmıyor,erkense 1 hafta kala normal gebelik testiyle öğrenen çooookk, üzüleceksen yapma zamanını bekle,sonuçta kesin değil sonuç hiçbir şekilde,mesela ben evde testim var yapmıyorum,elim gitmiyor,çünkü olmadığını hissediyorum belirtim yok,ha belirtim olsa belki yapardım ama benim kaçışım sanırım gerçeklerle yüzleşmemek için

o kanla giden gidiyo inşAllah(yani inşAllah dediğime de şaşırıyorum ama dış gebelik olmasın diye,değer düşsün diye diyorum)
Anlıyorum canımın içi bnde seviniyorum zaten ki insallah bi değerlerim düşsünde Allah’ın izniyle bakalım yarın kan alır büyük ihtimalle bakalım sonucu ne çıkacak

sen kullandıklarına devam et canım,bak hormonlarda güzelken hemencik olsun inşAllah
İnşallah kuzum inşallah
Tutma tutma. Korkma da herşey olacağına varıyor maalesef.

50 taneyi kaç ayda bitirdin? Maşalah

İlk ay pcodan yumurtlama zamanımı bilmiyordum 15 tanesini kullandım neredeyse sonra 7 tane falan kullanmışımdır işte 4 ayda bittiler canım regliye yakında tutmuş mu diye kontrol ettim 1-2 tane

Bende pazartesi yapcam canım testi, tabi eğer o zamana kadr adet olmazsam.Hakkımızda hayırlısı İnşAllah. Birlikte güzel haberleri alırız umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…