İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Regli oldum çok moralim bozuk ya bu ay umutluydum 32 günde geldi hemen nedense silikleşince değerlendirmeye başlamıştık yine tutmadı olmuyor olmuyor olmuyor denemediğim kalmadı herhalde
Üzülme diyecem canım ama bende adet olacam hissediyorum,ve olunca da üzüleceğim,ama Allah büyük demek ki vakti gelmemiş,yapabileceğimiz hiç bir şey yok dua etmekten başka,bizler elimizden geleni yapıyoruz çünkü

İnşallah sen olmazsın kuzumAynen canım sabah görünce üzüldüm çok da takmamaya çalışacağım bu ay zaten test falan da yumurtlamayı kontrol etmeyeceğim biraz oluruna bırakmak mı gerekiyor nedir Aspir yağı keten tohumu yağı duydum pcolar için onu sipariş verdim biraz kullanayım bol bol havuç incir yiyeyim sadece olmadı bir daha ki ay doktora gideceğim şimdi cumartesi gidecektim ama iyice stres olurum diye erteledim hayırlı zaman değil henüz demek ki

hayıt tohumu,testere dişli aslan pençesi bunları araştır istersen bir de,kullanacaklarına ek olarak .ay şeklinde tüket canım,ben aldım hepsini aktardan,aspir yağını bende duydum,ne varsa düzenli kullanıp gerisini Rabbime bırakacaz canım,ama dediğim otları da bi araştır,diğer ay oluruna bırakınca belki daha iyi olacak,

Regli oldum çok moralim bozuk ya bu ay umutluydum 32 günde geldi hemen nedense silikleşince değerlendirmeye başlamıştık yine tutmadı olmuyor olmuyor olmuyor denemediğim kalmadı herhalde

Canım üzülme diyecegim ama insanın elinde degil insan ister istemez üzülüyor. inş en yakın zamanda olur canım biraz olsun kendini rahatlatmaya calıs.

selam kızlar bu süt ve maydanoz buharı varmış deniyeniniz varmı

Maydonoz buharını bir dr anneme önermişti o zaman annemde kist oluşmuştu buharın üzerine oturuyorsun bir süre bekliyorsun, sonra annemin söylemesi ayıp baya akıntısı olmuştu ertesi ay gittinde dr kistler kaybolmuş dedi ama tabiki bunu yanlıs hatırlamıyorsam haftada 3 kez yapmıstı

Kızlar aranıza yeni katıldım sayılır :) 2 gündür mesaj atıyorum sayfaya:) siz 5 tllik gebelik testini nerden alıyorsunuz? ben eczaneden test alayım dedim uçuk rakamlar söyledi, almadım. şaşırdım.

bende 2 gün önce daha önceleri hiç vücudumda olmayan belirtiler oldu ve ben bu ay kafaya takmamıştım. önceki aylarda belirtilerim hiç olmamıştı adet olunca deli gibi ağlıyordum. bu ay bir anda ümidim oldu. kısmet. hayırlısı olsun. 5 günüm kaldı adete.

kızlar benim bir tanıdığım hamileliği hiç kafaya takmıyordu, hatta gebe kaldığı ay tam 2 ay boyunca gripti, serumlar vuruldu, gebe kalacağı aklına bile gelmiyordu. 5 haftalık hamile olduğunu öğrendi. yani gebelik stres olmayınca ve kafana takmayınca oluyor sanırım. o çok zor ama stres yapınca gerçekten vücut kaldırmıyor.

Rabbim gönlümüze göre versin :)

Hanımlar özel olmazsa bir şey sormak istiyorum eşi sperm testi yaptıran var mı? Benim bir arkadaşım 2 kez düşük yaptıktan sonra eşi bu testi yaptırdı testin degerleri çok çok düşük cıkmıs dr önemsememiş bu testler hep böyle çıkıyor genelde demiş. Sonrasında anlasıldıki megerse arkadasımda kan pıhtılasması varmıs, bebek ondan sürekli düşüyormus, tedavi ile bunu yendi bebegni kucagına aldı. Demem o ki sperm testi ne derece güvenilir?

Kaç günde oldunuz bu sefer yine 32demi
Geçen ay 34 idi bu ay 32 bakalım inofolic yavaş yavaş düşürüyor mu acaba 2018 de 2 kere 30 günde olmuşum sonra hep 35-37 2 kerede 40 olmuşum ama Ağustos gibi başladım o zamandan beri 35 günü geçmiyor
O otların hepsini biliyorum canım düzenli kullanmadım ama genelde kullanmaya çalıştım bir de hayıt tohumu hap şeklinde varmış acaba onun etkisi nasıl Yağlarla beraber kullanılır mı demleme çaylar dersin bir zararı olur mu kürleri genelde birlikte kullandırmıyorlar Soğan suyu da 10 gün içmiştim ne yapmadım ki süt maydanoz buharına oturdum bir ayda 2-3 gün süreyle falan sonra yakı bandı yapıştırdım belime yumurtlamaya yakın yani yaptım da yaptım belki de bırak diyor Rabbim bana bırak
Canım üzülme diyecegim ama insanın elinde degil insan ister istemez üzülüyor. inş en yakın zamanda olur canım biraz olsun kendini rahatlatmaya calıs.
Amin canım inşallah hepimize nasip olsun Öyle yapacağım az kafamı rahat bıraksam ama ilişkiye girme aklıma girdiği an oda giriyor

acaba bende yapsam faydasını görürmüyüm canım bildiğim bi sorunum yokta

acaba bende yapsam faydasını görürmüyüm canım bildiğim bi sorunum yokta

Zararı dokunacak bir şey oldugunu düşünmüyorum en azından bir kez deneyebilirsin sonuçta buhar canım ama yinede sen bilirsin. Drlar genelde bu tür seyleri önermiyor, dr a sor desem belki yapma der :) Bizde anneme bir dr bunu önerince şaşırmıstık dogrusu...

Allah allah bu inofolic bi bendemi işe yaramıyor nedir eski döngüme inemedim bi türlü bugun 35.gün hala olmadım 2ay oldu kullanmaya başlayalı

K
Allah allah bu inofolic bi bendemi işe yaramıyor nedir eski döngüme inemedim bi türlü bugun 35.gün hala olmadım 2ay oldu kullanmaya başlayalı
Kapsülünü kullanıyorum ben sende mi öyle Poşete geçsem mi diye düşünüyorum da oda etkili diyorlar ama bu bende etki etti tutmasa da

K

Kapsülünü kullanıyorum ben sende mi öyle Poşete geçsem mi diye düşünüyorum da oda etkili diyorlar ama bu bende etki etti tutmasa da
Poşeti kullanıyorum bende valla bilmiyorum etki etmedi bana bence adet olursam gidip hormanlarıma baktırcam benin östrojen çok yüksekdi merak ediyorum ne durumda

Poşeti kullanıyorum bende valla bilmiyorum etki etmedi bana bence adet olursam gidip hormanlarıma baktırcam benin östrojen çok yüksekdi merak ediyorum ne durumda
Canm kapsul olanı denedin mi ? Bn onu kullandm çnkü çok şükür vesile oldu. Kahve rengi kapsuldu. Bu ay tek kullandm zzten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…