İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Rica ederim ama belki en önemli günü denememişsin. Silikleşmeya ilk başladığında yumurta çatlamış oluyor. Mesela senin yumurtanda 12 saat falan yaşadıysa diğer gün değerlendirmenizin faydası olmamış olur maalesef. Pik olduğu gün sonraki gün ve bi sonraki gün dene bir dahaki sefere
Aynen tekrar ona denk getireyim ama bu sefer test almayayım strese sokuyor diyorum sence :KK45:
aynennn,önce tedbirrr sonra tevekkül cancağızım :emir_bebek::dua:
Aynen kuzum :KK19:
Yaa doktor kapsül vermemişti bana zayıfım diye acaba kendi kendime başlasammı değiştirip bilemedim ki östrojenim 177 cıkmıstı çokmu yüksek sizce

E2 oluyor değil mi hormon olarak onun aralığını 50-60 olarak tutun diyorlar genelde canım bildigim kadarıyla benimde düşük çıktı mesela 25-30 falandı süt hormonu mesela nasıl süt verirken kadınlar hamile kalmak zor ya onun gibi biliyorum ama yanıltmış olmayayım baktır muhakkak:KK19:

Aynen tekrar ona denk getireyim ama bu sefer test almayayım strese sokuyor diyorum sence :KK45:

E2 oluyor değil mi hormon olarak onun aralığını 50-60 olarak tutun diyorlar genelde canım bildigim kadarıyla benimde düşük çıktı mesela 25-30 falandı süt hormonu mesela nasıl süt verirken kadınlar hamile kalmak zor ya onun gibi biliyorum ama yanıltmış olmayayım baktır muhakkak:KK19:
evet e2 yüksek prolaktinimde 29 cıktı

testi yapmak için sabah idrarı olması şartmı,kendim için soruyorum,yani akşam yapınca doğru çıkma durumunu etkiliyor mu

Sanırım sabah ilk idrar oldugu için daha cabuk sonuç veriyormus bu konuyu bende tam bilmiyorum ama hep öyle yazdıklarını gördüm. Burdaki hamile arkadaslarrr hangi saatte yaptınız testii acaba önerileriniz nelerdirrr?

doktor e2 için sana bişey dedi mi benimde 25 çıktı,iyi dedi ama doktora pek güvenemedim

Kizlar benim siparis ettigim testler geldi simdi. hemen kaldirdim ortadan. bugun yapmak istemedim. en azindan bir cumartesiyi beklemek istiyorum.2 gun kalmis oluyor.insallah gelmez.
İnşallah. Bence d eiyi yapmışsın biraz bekle.

bencede,mesela korkudan wc ye gitmemezlik yapmayalım demi,akacak kan damarda durmaz:confused:
Kız sanki benim lafımı bana dedin gibime geldi :KK66: tuvalete hep sıkışık gitti ama geleceği varsa geliyor. Korkunun ecele faydası yokmuş :KK66:

Ben de geçen ay ovu kullandım olmadı ve ben de bu ay kullanmayacağım dedim öncr ama şimdi de düşüncem değişti. Bu ay da kullanıp yumurtlama günümden emin olayım daha da kullanmayayım diyorum. Zaten elimde biraz var. Geç başlarım ki yetsin. Bakalım artık

Bir şey demedi canım gayet normal dediler ben araştırmam sonucu düşük olduğunu düşünüyorum ama her ay değişiyormuş pco hastaları için fsh ve lh önemli oda iyi en azından riskli değil :KK51:
sen kullandıklarına devam et canım,bak hormonlarda güzelken hemencik olsun inşAllah

X