İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

canım 10.dk da belirdi 20.dk da pembeleşti
Testin yanılma ihtimali düşük ama diğerlerinde çıkmamaso garip, markaları aynı mıydı?
Napıyorsun cano, sesin çıkmıyor.

Şimdi ben hiç bi sebep yokken dış gebelik geçiriyorum acaba diyorum bu başka sebepten olabilir mi? Hani çekemeyen biri istemeyen biri gibi. Sonuçta inançlı insanlarız olabilir mi sizce
Tabiki olabilir

olabilir bitanem benim tanıdığımın başına da gelmişti o birinin tavsiyesiyle bütün çeyizlerini yakmıştı çünkü ona gelen hediyelerden biri kötü niyetle verilmiş o da hepsini yaktı hangisi olduğunu bilmediği için. bizim eskiler çok inanırlar böyle şeylere

Vallahi bende düşünmüyo değilim ama işte hocaya gitmek ne kadar doğru bilmiyorum ki hani hiç sorun yok ama ben ikinciye dış gebelik geçiren nadir insanlardan biriyim

Vallahi bende düşünmüyo değilim ama işte hocaya gitmek ne kadar doğru bilmiyorum ki hani hiç sorun yok ama ben ikinciye dış gebelik geçiren nadir insanlardan biriyim
hoca kısmını bilmyorum ama ben babam ne zaman bana okusa öyle bir rahatlarım ki sen de ailene söylesen eşinin ailesine bütün kem gözler çöksün aşağı

yumurtlama da ve adette bırakılıyor demişsiniz,sanki ara vermemek lazım dediniz benim mi kafam karıştı

Kızlar 19 kasımda regl olup 28 kasımda kahverengi akıntım başladı bugüne kadar sürdü. 29 kasımda beta 7.1 çıktı. Doktor kendi değerin yüksek olabilir dedi. Bugün için tekrar gel dedi. Betam bugüb 9.25 çıktı. Ayrıca dün ovulasyon testinde yumurta akı kıvamonda akıntım olunca test yapıp çift çizgiyi gördüm. Doktor bugün de güzel bir yumurtan var dedi. Yani aynı anda hem ovulasyon hem hamilelik testinde çift çizgiyi gördüm.hala bana acaba bu normal değerin mi 10 a kadar normal sayabiliyoruz dedi. Cumaya tekrar beta istedi. Bu arada rahminde kalınlaşma var dedi. Neden olabiliyor dedim regl den önce ve hamilelikte oluyor dedi.
Siz şimdi ne anladınız bu işten ? Bende kafa kalmadı. Dış gebelik olabilir mi dedim değer çok düşük dedi. Kimyasal gebelikse neden hala düşmedi ? Ayrıca ben neden yumurtluyorum ? Cidden sinirim çok bozuk. Sizede örnek olsun diye paylaşmak istedim.

Bende inofolic kullanıyorum doktorum sabah aksam bi paket toz olanından verdı pco var bendede yalnız kapsül istedim onu zayıflara tavsiye etmiyorum dedi kilo problemi olanlara veriyorum dedi ben bu sekilde kullanıyorum

Peki takrar değerlendirdinmi ikinci kez yumurtlamışsın değerlendir mutlaka bende böle bişi hiç duymadım ama olabiliyor demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…