İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bugün 8. Gün. Sarı akıntım başladı. Yarın sabah başlayayım. Hiç yoktan iyidir bence. Ya da akşamdan tk öğün yaparım.

Çalışıyorum. Sabah zor gelir gibi yaa! Akşam yemeğiyle yatma arasında da çok fark olmuyor. Tek öğün kaşam yapsam olmaz mı?

Hayır canım bende adetten birkaç gün önce bu kadar şiddetli olmayan hafif bir ağrı olur kesilirdi,birkaç gün sonrada adet olurdum,zamanlama yine aynı ama ağrının şiddeti farklı bu sefer,aynen insanoğlu ümit ediyor ya,bi yandan test alayım deneyim diyorum,sonra bu kadar zaman var,bu kadar ağrım var,canımı fazla sıkmayım diyorum,ovulasyon testi var evde onlamı denesem acaba,gerçi onda da koyulaşması için adetin geçmesi lazım sanırım ,bilmiyorum çok kararsızım

hahahy ayiptr soylemesi .firinda patatesli kofte yaptim sehriye corbasi yaptim birde plav yaptim yetr da birde dun yaptigim pirasa yemegi var:)
Tü tü tü maşallah sana. Afiyet bal şeker şifa olsun. Ellerine sağlık

Ah canlar umarım hayırlı haberler biz alırız bu ay bende adet oldum malesef 4. Günüm bugün ovulasyon testlerinden aldın yarın gelir muhtemelen . Ne zaman başlamalıyım kullanmaya ?
Canım adetten hemen sonra başlayanilirsin. Bu ilk çünkü senin.

Sağolasın canım. Kız niye olmasın tabiki hamilelik belirtisi olabilir. Hiç korkacak bir şey yok. Bence bekle. Sakin ol. Önemli bişey olduğunu sanmıyorum

Valla kuzum ne olacaksa sağlıkla,hayırlısıyla olsun,Rabbimden bunu diliyorum,dua et benim için de

Hoşbuldum canım oluyorum çok şükür yani senede 40-45 günü bulduğu 2-3 kere oldu ama Ağustos ayından beri inofolic combi kullanıyorum sabitlendi 34-35 günde oluyorum Sende durumlar nasıl
İnfolic combi bu ay bende kullandım,adetin 2.günü başladım yumurtlama döneminde bıraktım,siz nasıl kullanıyorsunuz,doktor mu tavsiye etti,ben kist falan yapıyor adet geciktiriyor diyince burda birileri korktum açıkçası,

biter bitmez basla canm
Heheyyy kızlar dün bi topikte okudum hatta elifiminde hamileliğini budün öyle öğrendik sayılır . Bir çok kişi ovu testlerinin gebelik testi olarak kullanabileceğini yazmış . Yumurtlama gününe kadar testte pozitifi yakalayıp ilişki yaşamış ve adete 3 4 gün kala yine ovulasyon testi yapanlar olmuş iki çizgiyide koyu görünce şüphelenip normal grbelik testi yapmışlar veeeeee yapanların çoğu hamile :) hatta normal grbelik testinde çizgi olmamasına rağmen ovulasyon testleriyle öğrenenler olmuş . Buda burda dursun denemek isteyenler için . Eğer hamilelik yoksa silik çıkıyormuş bilginize

Çalışıyorum. Sabah zor gelir gibi yaa! Akşam yemeğiyle yatma arasında da çok fark olmuyor. Tek öğün kaşam yapsam olmaz mı?
Genelde 2 öğün diyor canım bence akşam yatmadan önce yap elbet aralarında 4-5 saat olacak sabah aslında yarım saat önceden kalksan çok çabuk kaynıyor soğuyor mesela kalkar benim gibi koyarsın 5-6 dakikaya alıyorsun üstünden sen giyinene kadar soğur sonra içer çıkarsın erken kalkmana bile gerek yok hatta

Doktora muayene olurken sordum başladım diye harikasın devam et dedi kapsül mü toz halinde olanı mı kullanmalıyım henüz emin değilim ama pco için hatta normal insanlar için takviyeli folikasit canım bir zararı yok ilaç değil ki olsunklomen ve diğer ilaçlar doktor kontrolünde olmalı diye biliyorum.Yumurtlama döneminde regli döneminde kesinlikle bırakılıyor hatta aynı saatler de almaya dikkat edin diyorlar.

Valla kuzum ne olacaksa sağlıkla,hayırlısıyla olsun,Rabbimden bunu diliyorum,dua et benim için de
Tabiki ederim, hayırlı haberini paylaşmanı heycanla bekliyorum canımcım

aaa seyma sen adet mi oldun takip edemedim ben hiç... cgeçmiş olsun canım benim bi daha ki ay inşallah diyelim
Kız sen de mi demedin geçmiş olsun diye. Ben sen dedin sanıyorum yoksa bi paparayı da sana atardım şaka bir yana oldum gecikmeli de olsa. Canım da çok sıkkın da belli etmiyorum. Çok üstünde durmuyorum kendimin, yoksa hüngür hüngür ağlarım yani. Nasip diyelim. Her nasip vaktine esirmiş. Biçilmiş bir vakit var onu bekliyorum ben de.

Evde kahvaltı yapıyorum işte. Bi gün deniyim bakayım. Olursa devam ederim hep. Sağol canım.

İnofolic mi ilaç değil canım. Pcoluyum ben de. Doktora sormadan kullansam mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…