İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ben de öyle ya dün çizgi vardı bugün yaptığım testlerde yok çok tuhaf olsun üzülmek stres daha kötü canım adetin bitsin hemen çalışmalara

Sadece tüpler kapalı diye değil kuzum. Bence doktorlar dış gebelik der ve evet yine olabilir derse emaddi imkanın varsa tüp bebek araştır canım. Daha çok üzülme diye diyorum
Anlıyorum canım benim bakalım yarına belki bi mucize olur da insallah hiçbişeye gerek kalmaz... eğer dış gebeliksede peşine düşeceğim bi daha yaşamamak için..

yani doğrumu kullanmışım,bende doktora sordum sadece kullan dedi,mesajla sorduğum için detay soramadım,kapsül olan mavi kutuyu günde 1 kere kullandım,ve yumurtlama günü bıraktım,şimdide bat a 6 gün var hala içmiyorum,o kadar az sürede etkisi olmuşmudur ki

İnş :) ❤

Hiç kesmeden ara vermeden kullanman gerekir canım genelde pcolar kapsül olanı sabah akşam 2 kere kullanıyor regli yumurtlama bütün ay dahil. Poşet gibi süzülerek içilen değişiyor sabah akşam 2şer paket alınabiliyor. Doktora sorman da fayda var

Şimdi ben hiç bi sebep yokken dış gebelik geçiriyorum acaba diyorum bu başka sebepten olabilir mi? Hani çekemeyen biri istemeyen biri gibi. Sonuçta inançlı insanlarız olabilir mi sizce

olabilir bitanem sen kendine ve eşine oku ailen de okusun
Çünkü övünmek gibi olmasın benim isteyenim çoktu her gün iki üç kişi gelirdi ama bazı kişiler yalvarıyordu biz istemedik diye bize küsen konuşmayan cok insan oldu bi tane de bi kadın var beni çok istiyordu yeğenine cok zenginlerdi biz istemedik oda benim oturduğum yerde oturuyo beni her gördüğünde nasılsın diye sormadan sorduğu tek soru bebeğin var mı başka soru da sormuyor çekip gidiyo bu içime cok şüphe düşürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…