İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Tabiki ederim, hayırlı haberini paylaşmanı heycanla bekliyorum canımcım

Kız sen de mi demedin geçmiş olsun diye. Ben sen dedin sanıyorum yoksa bi paparayı da sana atardım:KK48: şaka bir yana oldum gecikmeli de olsa. Canım da çok sıkkın da belli etmiyorum. Çok üstünde durmuyorum kendimin, yoksa hüngür hüngür ağlarım yani. Nasip diyelim. Her nasip vaktine esirmiş. Biçilmiş bir vakit var onu bekliyorum ben de.

ben de öyle ya dün çizgi vardı bugün yaptığım testlerde yok :KK43: çok tuhaf :KK43: olsun üzülmek stres daha kötü canım adetin bitsin hemen çalışmalara :spor::spor:

Sadece tüpler kapalı diye değil kuzum. Bence doktorlar dış gebelik der ve evet yine olabilir derse emaddi imkanın varsa tüp bebek araştır canım. Daha çok üzülme diye diyorum :KK43:
Anlıyorum canım benim bakalım yarına belki bi mucize olur da insallah hiçbişeye gerek kalmaz... eğer dış gebeliksede peşine düşeceğim bi daha yaşamamak için..☹️

Doktora muayene olurken sordum başladım diye harikasın devam et dedi kapsül mü toz halinde olanı mı kullanmalıyım henüz emin değilim ama pco için hatta normal insanlar için takviyeli folikasit canım bir zararı yok ilaç değil ki olsun:KK49:klomen ve diğer ilaçlar doktor kontrolünde olmalı diye biliyorum.Yumurtlama döneminde regli döneminde kesinlikle bırakılıyor hatta aynı saatler de almaya dikkat edin diyorlar.
yani doğrumu kullanmışım,bende doktora sordum sadece kullan dedi,mesajla sorduğum için detay soramadım,kapsül olan mavi kutuyu günde 1 kere kullandım,ve yumurtlama günü bıraktım,şimdide bat a 6 gün var hala içmiyorum,o kadar az sürede etkisi olmuşmudur ki

Canımcım bana bir dilim tiramusu gönderir misin canım sıkkın belki tatlı iyi gelir :KK66: adetin ilk günleri canım sancım var kıvranıyorum sabahtan beri çıkmadım yataktan. Sen nasılsın bakalım? Ağrın sızın var mı?

Canımcımmm çok güzel bir değer, kat be kat artsın ❤️❤️

Kızz Alllah seniii . Tövbe yarebbimmm :KK23:
İnş :) ❤

yani doğrumu kullanmışım,bende doktora sordum sadece kullan dedi,mesajla sorduğum için detay soramadım,kapsül olan mavi kutuyu günde 1 kere kullandım,ve yumurtlama günü bıraktım,şimdide bat a 6 gün var hala içmiyorum,o kadar az sürede etkisi olmuşmudur ki
Hiç kesmeden ara vermeden kullanman gerekir canım genelde pcolar kapsül olanı sabah akşam 2 kere kullanıyor regli yumurtlama bütün ay dahil. Poşet gibi süzülerek içilen değişiyor sabah akşam 2şer paket alınabiliyor. Doktora sorman da fayda var :KK52:

Şimdi ben hiç bi sebep yokken dış gebelik geçiriyorum acaba diyorum bu başka sebepten olabilir mi? Hani çekemeyen biri istemeyen biri gibi. Sonuçta inançlı insanlarız olabilir mi sizce :KK43:

olabilir bitanem sen kendine ve eşine oku ailen de okusun
Çünkü övünmek gibi olmasın benim isteyenim çoktu her gün iki üç kişi gelirdi ama bazı kişiler yalvarıyordu biz istemedik diye bize küsen konuşmayan cok insan oldu bi tane de bi kadın var beni çok istiyordu yeğenine cok zenginlerdi biz istemedik oda benim oturduğum yerde oturuyo beni her gördüğünde nasılsın diye sormadan sorduğu tek soru bebeğin var mı başka soru da sormuyor çekip gidiyo bu içime cok şüphe düşürdü

X