İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar adetin 16. Günü bugün kasik ve karin agrilari sebebi hala yum doneminde olabilir miyim gcen ayda dogru duzgun yum akintisi olmadi bu ay da oyle cok az az islaklik hissediyorum bugun sabah sadece beyaz yapiskan akıntı vardi azicik acaba gec mi yumurtlycam ki
Tahmini bat 18 Aralık
Gebelik dışında bj kkonu ben ne yersem yiyim yedikten sonra midem bulanıyor neden olabilir acaba ya ?

Oyy kıyamam oldun mu kuzummm adet. İstediğin tatlı olsun. benim adetim bitti sayılır bebeğim Ağrım kalmadı 

Şimdi ben hiç bi sebep yokken dış gebelik geçiriyorum acaba diyorum bu başka sebepten olabilir mi? Hani çekemeyen biri istemeyen biri gibi. Sonuçta inançlı insanlarız olabilir mi sizce
Olabilir canım, bide söyle biseyde var sen Allah kelamini hem ezbere bilen hemde yaşayan birisin eşinde öyle anladigim kadariyla . Şerri varlıklar böyle insanların çocukları olsun istemezmis, sen bi iyi bilen hocana sor. Duası var diye biliyorum. Hem tıpta çaresini ara hemde dinimizde, duada . Rabbim hangisini vesile eder bilemeyiz tabi ama hayırlısıni nasip etsin inşallah canim

Evet canım bakalım annemle konuştum ayarlayacak o insallah .. kahverengi akıntım iyice koyulaşmış dr progesteronu bırak dedi bende bıraktım bugun bayağı gelmiş diğer gebeliğimde hiç yaşamamıştım neler oluyo içimde anlamış değilim...

Dr gittim ama çok salak bir dr denk geldim adama sonuclarımı gösterdim diyorki tamam pozitif ama bunlar bni ilgilendirmiyor. Dengesiz ya . Ultrason cihamız guzel göstermiyor gidin radyolojide ultrason çektirin dedi
Ay bende kötü bişey sandım yahu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…