İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Umarım nedeni hamileliktir canım. Benimde bugun kasıklarım fena agrıyor ama regl agırsı gibi aynı sanki bir kaç saat sonra olucam gibi o yüzden üzgünüm :KK43: İnş senden de güzel haberler alırız
ya bende de öyle,ama bazı aylar yerlerde süründürür adet ağrısı beni ,bazı aylar daha hafif geçer,sanmıyorum hamilelik olduğunu,lavaboya gitsem olduğumu görecem sanki o derece,bu kadar bir arada ağrının hamilelik belirtisi olacağını sanmıyorum canım ya,bende de umut yok sanırım,sabah eczaneye gidecektim test almak için,teste yazık deyip vazgeçtim,o kadar ağrım var

Umarım nedeni hamileliktir canım. Benimde bugun kasıklarım fena agrıyor ama regl agırsı gibi aynı sanki bir kaç saat sonra olucam gibi o yüzden üzgünüm :KK43: İnş senden de güzel haberler alırız
kaç gün var senin,benim bir de daha çok erken ya regl için

Canımcım bana bir dilim tiramusu gönderir misin canım sıkkın belki tatlı iyi gelir :KK66: adetin ilk günleri canım sancım var kıvranıyorum sabahtan beri çıkmadım yataktan. Sen nasılsın bakalım? Ağrın sızın var mı?

Kızlar beta hcg 170.4 çıktı :)
Canımcımmm çok güzel bir değer, kat be kat artsın ❤️❤️

Kızlar su videoda hayatımın şokunu yasadm hatta ilk başta anlamadm :KK70: ve anlayınca gülmrkten ağladm resmen :KK70:https://www.instagram.com/p/Bq5QaZLDvzB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=v950ru40fj5g
Kızz Alllah seniii . Tövbe yarebbimmm :KK23:

8. Günü adetin bugün. Tek öğün içsem olur mu ki
Tam zamanı ama en uygunu sabah akşam yemeklerden 20 dakika yarım saat önce içmek canım ben öyle biliyorum eğer çalışıyorsan akşam yemeğinden önce ve yatmadan öncede içebilirsin diyor Saraçoğlu ben çalıştığım halde sabah akşam yaptım bir kaç gün sonra akıntını farkedeceksin :KK16:

Kızlar az önce lavaboya gittim. Afedersiniz şeffaf akıntımın iç çamaşırımı indirirken sündüğünü fark ettim. Karnım kasılıyor. Karnımı içine çekeceğim zaman ağrı oluyor taş gibi. Ateşim çıkıyor.

Kız öZgür bakıyorum da adet oldum gıkın çıkmıyor. Ucu cebine dokunacak diye mi acaba:KK70:Bana da bi geçmiş olsum demedin :mad: Ozgur06 Ozgur06
kız vallaha billaha adet oldum dediğini yarım saat önce gördüm,işe geç geldim,geldiğim gibi açtım,kızlardan ne haber diye okumaya başladım yavaş yavaş,gördüm dumur oldum yazacaktım,karnım öyle bi ağrıyoki onu sorayım dedim sizlere önce onu yazdım,ayy canını yediğim yaaa,sana feda olsun,tatlı dilli kuzum,sen ankaraya gel başımın tacısın,kahve ne ki ne istersen kuzumm,keşke sen hamiş olsaydın da ben yine de sana bişeyler ısmarlasaydım :KK43: hayırlısı kuzum,diğer aya inşAllah

kız vallaha billaha adet oldum dediğini yarım saat önce gördüm,işe geç geldim,geldiğim gibi açtım,kızlardan ne haber diye okumaya başladım yavaş yavaş,gördüm dumur oldum yazacaktım,karnım öyle bi ağrıyoki onu sorayım dedim sizlere önce onu yazdım,ayy canını yediğim yaaa,sana feda olsun,tatlı dilli kuzum,sen ankaraya gel başımın tacısın,kahve ne ki ne istersen kuzumm,keşke sen hamiş olsaydın da ben yine de sana bişeyler ısmarlasaydım :KK43: hayırlısı kuzum,diğer aya inşAllah
Benimle ilgilen bi daha Özgürümmm gözüm seni aradı :KK43: kahve bahane muhabbetimiz daim olsun. ❤️❤️Karnın neden ağrıdı mesajını görmedim heralde ben.

kuzum parol varsa ic bise olmaz onun disinda bise icme derim bir de tabiki buyur gel bir tabak degil tencere feda olsun sana
Senin gönlün o kadar bol ki hepsini verirsin bana, sana bir şey kalmaz :KK66: o yüzden o topa girmeyeyim. Ayıptır sorması ne yaptın?

Kızlaaar bugünkü menünüz ne?
Bir de şu hamiş olanlar eşlerine durumu nasıl anlattılar, hiç söylemiyorlar bak. AZcık mutlu olalım yahu

Senin gönlün o kadar bol ki hepsini verirsin bana, sana bir şey kalmaz :KK66: o yüzden o topa girmeyeyim. Ayıptır sorması ne yaptın?

Kızlaaar bugünkü menünüz ne?
Bir de şu hamiş olanlar eşlerine durumu nasıl anlattılar, hiç söylemiyorlar bak. AZcık mutlu olalım yahu
hahahy:KK66: ayiptr soylemesi .firinda patatesli kofte yaptim sehriye corbasi yaptim birde plav yaptim yetr da birde dun yaptigim pirasa yemegi var:)

Ah canlar umarım hayırlı haberler biz alırız bu ay bende adet oldum malesef 4. Günüm bugün ovulasyon testlerinden aldın yarın gelir muhtemelen . Ne zaman başlamalıyım kullanmaya ?

Zaten tüp bebekte tüpler kapalı olduğu için direk tüp bebek tercih ediliyor çünkü diğer türlü hamile kalma şansı yok ama ben de tüpleri açık ama nedense dış gebelik oluyor
Sadece tüpler kapalı diye değil kuzum. Bence doktorlar dış gebelik der ve evet yine olabilir derse emaddi imkanın varsa tüp bebek araştır canım. Daha çok üzülme diye diyorum :KK43:

Benimle ilgilen bi daha Özgürümmm gözüm seni aradı :KK43: kahve bahane muhabbetimiz daim olsun. ❤️❤️Karnın neden ağrıdı mesajını görmedim heralde ben.
Seninle ilgilenmem mi kuzum benim,dualarım seninle,bu ya sıkı bir çalışmayla,hayırlı kapılar açılır inşAllah :dua::dua:
canım bilmiyorum ya,şiddetli geçen adet dönemindeki ağrılar gibi,gece uykumdan uyandırdı,belim bacaklarım kasıklarım o bölgedeki her yerim ağrıyo,bata daha 6 gün var,yürüdükçe bacaklarımın birleşim yerleri bile ağrıyo,korkmaya başladım başka bir şey mi var diye,böyle hamilelik belirtisi olmaz herhalde

X