İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Vallahi canım ben de sana katılıyorum ama bakmadılar işte o bölüme de hiç muayene olmadım yarın görümceme sorarım varsa baktırır zaten muhakkak bakalım yarın her şey belli olur ben bir de hamile kalmadan özellikle özele gittim ki baksana bir şey var mı diye ama bana öyle dediler zaten diyor tüpün kapalı olsa hamile bile kalamazsın dedim o çocuk niye orada duruyor o zaman niye rahmi inmiyor belirli bir nedeni yok en son anlamadım böyle üste teledim ısrar edince yapısal bozukluk Olabilir dedi ben de kalktım çıktım odadan işte öyle

Hsg rahim filmi değil mi? Tüplerin açık mı kapalı mı diye Hsg çekiliyor . Ben tadaviye başlamadan çektirdi doktor ki ona göre başlasın.

Hsg rahim filmi değil mi? Tüplerin açık mı kapalı mı diye Hsg çekiliyor . Ben tadaviye başlamadan çektirdi doktor ki ona göre başlasın.
Evet canım rahim filmi ama bana doktor diyor ki zaten kapalı olsa hiçbir şekilde hamile kalamazsın hamile kaldığına göre diyor kapalı değildir o yüzden de biz çekmeye gerek duymuyoruz dedi bugün bana

Evet canım rahim filmi ama bana doktor diyor ki zaten kapalı olsa hiçbir şekilde hamile kalamazsın hamile kaldığına göre diyor kapalı değildir o yüzden de biz çekmeye gerek duymuyoruz dedi bugün bana
Ama tüp bebekte bebeği direk rahme de yerleştirebiliyorlar ki. Ben mi yanlış biliyorum. Rahim var tüp kapalı, hamile kalamazsın. Bu ne yaaa. Saçmalık bence.

Ama tüp bebekte bebeği direk rahme de yerleştirebiliyorlar ki. Ben mi yanlış biliyorum. Rahim var tüp kapalı, hamile kalamazsın. Bu ne yaaa. Saçmalık bence.
Zaten tüp bebekte tüpler kapalı olduğu için direk tüp bebek tercih ediliyor çünkü diğer türlü hamile kalma şansı yok ama ben de tüpleri açık ama nedense dış gebelik oluyor

Bugun eski dögüme göre adet günüm gelen giden yok kasık sancım var sol tarafta baya şiddetli bi ağrı hemde göğüslerimde acıyor ama ucu değil genel olarak acıyo pcoluyum gerçi kaç günde gelir bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…