İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Vallahi öyle dedi bunun bi nedeni yok diyo bi enfeksiyon olabilir diyo gene olabilir diyo başka da bişey demiyo Şevket’te de aynısını dediler özele gittim aynısını dediler Allah hepsini bildiği gibi yapsın bana diyo biz hsg yi tüpü kapalılar için cekiyoruz senin tüpün kapalı olsa hamile kalamazsın daha napcagımı sasırdım
Delirmis bunlar , tüpün kapalı olduğunu anlamak için zaten hsg cekmen lazım bide tüp dar olabilir illa kapalimi olcak. Canım bunlar normal kadın doğum uzmanı. Sen Ünv. Perinatoloji bölümü var oraya git direk netten doktor araştır perinatolog diye zaten her şehirde en fazla 1-2 tane oluyor. Orda bi muayene ol . Valla gırtlaklamak istiyom şu an o doktorlari kaldıki benim onerimi onların sana yapması lazım doktor olarak onların demesi lazım

Her nasip vaktine esirdir.. Kendimi bildim bileli adetlerim düzensizdi evlendim 7 ay boyunca söktürücülerle anca adet gördüm. Memlekete babamlara gittim Veren Allah fakat sebepleri yaratıp başvurmamızı isteyen de Rabbimiz bi nevi fiili dua... Orda kendi kendime adet gördüm doktora gittim değerlerim normaldi yumurtalar çatlamiyormus arı pco gibi düşünün. Klomen yazdı olmadı istanbula dönduğunde çatlatma iğnesi yaparsın dedi ve kullanmaya başladım .. Sonra bi teyzeye göründüm samanı kaynatıp sıcak sulara oturdum bi hafta belime karnıma bal sürüldü. O esnada hem klomen hem soğan suyuna da devam bunların hepsi 10 günlük bi uygulama hemen ardından istanbula evime döndüm. Meğer ilk hafta da döllenme olmuş bense doktor arayışında eşim de kendine baktırmak için randevu almış. Belirtiler arttı adet gelmiyor halla Halla bu ne deyip kan testi verdik ve öyle bi sürpriz oldu.. biraz uzun oldu ama Allah ol derse olur vakti gelince hepinizin de olacak inşaallah Rabbim tüm bekleyiş için de olan kullarına beklediklerinin en güzelini nasip etsin..
Şuan o kadar sevindim ki anlatamam maşallah Rabbim sağlıcakla kucağına aldırsın İnşaAllah ve sağlıklı bir gebelik geçir:dua:Ben de pkoluyum ve bu ay yumurtamın çatlamadığını öğrendim adetim de sökülmüyor bir iki aydır . Böyle haberler duydukça umut oluyor ❤️

Ya Allah tamamına erdirsin. Pcolular da çoğul gebelik olabiliyor bence. Çok güzel bi şey. Hayırlı uğurlu olsun canım. Ben de pcoluyum ama soğan suyuna cesaretim yok. Ama kaç gündür hep aklımda . Akşam başlarım belki de :)
Ben 10 gün kadar içtim yine başlamak istiyorum aslında regli olunca sende başla derim benim 10 gün kullanmama rağmen akıntım onunla çoğaldı akıntı olunca en azından daha sağlıklı diye düşünüyorum bir kadın :KK36:

X