İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Şuan o kadar sevindim ki anlatamam maşallah Rabbim sağlıcakla kucağına aldırsın İnşaAllah ve sağlıklı bir gebelik geçir:dua:Ben de pkoluyum ve bu ay yumurtamın çatlamadığını öğrendim adetim de sökülmüyor bir iki aydır . Böyle haberler duydukça umut oluyor ❤️
Amiin canm Allah razı olsun: Klomene başlatsa keşke doktor. Soğan suyu yap iç canm ya kistleri yok eder varsa iltihap fln söker atar inşaallah

İnşallah canım. Valla yok demem :) akşam aç karnına içsem de olur mu? Normalde sabah akşam diyorlar. Benim doktor ilaç vermedi bana. İnofolic falan. Vakit kaybetmek istemiyorum ve yaşım 31 diye iğneye başladık dirke ama burundan alerjim çıktığı için devam edemedim tedaviye.önce burun etim aldırıcam. Sonra.
Sen de ileride ikizlere hamile kalacak bi pcolusundur insaallah:))) cesaretini topla ve başla soğan suyuna canm ben günlük sabah aç karna tek içiyordum

İnşallah canım. Valla yok demem :) akşam aç karnına içsem de olur mu? Normalde sabah akşam diyorlar. Benim doktor ilaç vermedi bana. İnofolic falan. Vakit kaybetmek istemiyorum ve yaşım 31 diye iğneye başladık dirke ama burundan alerjim çıktığı için devam edemedim tedaviye.önce burun etim aldırıcam. Sonra.
Olur inşaallah ilk 15 gün öyle yap sonra ara ver adetine 10 gün bi hafta fln kala tekrar iç. Ama pes etme bi kaç ay uygula

İnşaAllah canım. Adetliyken gel tekrar hormonlarına bakalım klomene başlarız dedi ama iki gündür sökülmedim .Soğan suyu aklıma bu ay yapacağım nasipse
Yap yap canm stres yapma gelir inşaallah hormonlara bakılsın bi. Bal tarçın çörek otunu da karıştır adetin 2.günü başla 12 gün sabah akşam bi tatlı kaşığı ye hormonları dengeliyor

X