İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

dilos inan cok mantikli birisinn
Doktor bundan sonra tekrar yaşabilirsin demiş ya kuzum. Hem zaman kaybediyor ben psikolojik olarak yıpranıyor hem de bedenen yıpranıyor. Ben aynı durumda olsam Maddi durum müsaitse direk tüp bebeğe geçerim. Hoş benim de durumum kritik. Ama eşimle tüm yöntemleri denedik ten sonra tüp e geçmek istiyoruz. O zamana kadar maddiyat da müsait olur. Ama öncesinde kendiliğinden nasip olur inşallah.

Bu tüp bebekte fiyatlar ne durumda canım hiç bilmiyorum ben

Ya Allah tamamına erdirsin. Pcolular da çoğul gebelik olabiliyor bence. Çok güzel bi şey. Hayırlı uğurlu olsun canım. Ben de pcoluyum ama soğan suyuna cesaretim yok. Ama kaç gündür hep aklımda . Akşam başlarım belki de :)

Çok üzüldüm canım Allah sana sağlık ve sabır versin ... Aslında senin durumun riskli gebelik kısmına giriyor , universitede perinatoloji bölümü var böyle riskli gebeliklerin takibini yapıyorlar . Gorumcen Ünv. Çalışıyo yazmışsın , o ayarlayabilir muayene sanırım . Devlette arastirmiyorlar böyle şeyleri , bide kesinlesirse bu senin 2. Olcak. Doktordan tüm tetkikleri iste pıhtılaşma, genetik testi, rahim filmi .Rabbim hakkında en hayırlısı neyse onu nasip etsin yavrum

Canım tam bilmiyorum ama şöyle, normalde yumurta geliştirici iğne falan verirler ama senin kendi yumurtan oluşup geliştiği için ona gerek kalmaz. Takibe alınır ve yumurtan toplanır. Ya da daha çok yumurta için veredebilirler. Doktor givi konuşmayayım. Ama tek seferde 8 bin civarı gidiyor. 15 bin leri de duydum. Kişiye göre illaki değişiyordur.
Bu tüp bebekte fiyatlar ne durumda canım hiç bilmiyorum ben

Cokkk sağol kuzum ama söylerim dr a da yapmıyorlar biliyorum belki görümcem orda olduğu için yaparlar ama diğer türlü bakmıyorlar buna az önceki dr bile yapacak bişey yok dedi bende kabullendim

Sen de ileride ikizlere hamile kalacak bi pcolusundur insaallah:))) cesaretini topla ve başla soğan suyuna canm ben günlük sabah aç karna tek içiyordum

Ufff bayağı da varmış peki devlette olanlar var onlardan da para alınıyor mu

Cokkk sağol kuzum ama söylerim dr a da yapmıyorlar biliyorum belki görümcem orda olduğu için yaparlar ama diğer türlü bakmıyorlar buna az önceki dr bile yapacak bişey yok dedi bende kabullendim
Sen hiç perinatolog muayenesimuayenesi oldunmu canım. Perinatoloji kliniklerinde bu testleri yapıyorlar. En önce senin duş gebelikmi eğer öyleyse nası bi tedavi yapacaklar onu kararlastirmalari lazım. Nedemek yapacak bişey yok ben doktorun cumlesini begenmedim. Canım imkanın varsa özel perinatoloji klinik leri oluyor özel hastanede, Oraya git maddi durum elveriyorsa

Vallahi öyle dedi bunun bi nedeni yok diyo bi enfeksiyon olabilir diyo gene olabilir diyo başka da bişey demiyo Şevket’te de aynısını dediler özele gittim aynısını dediler Allah hepsini bildiği gibi yapsın bana diyo biz hsg yi tüpü kapalılar için cekiyoruz senin tüpün kapalı olsa hamile kalamazsın daha napcagımı sasırdım

Nerde yaşıyorsun istanbulda misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…