İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Delirmis bunlar , tüpün kapalı olduğunu anlamak için zaten hsg cekmen lazım bide tüp dar olabilir illa kapalimi olcak. Canım bunlar normal kadın doğum uzmanı. Sen Ünv. Perinatoloji bölümü var oraya git direk netten doktor araştır perinatolog diye zaten her şehirde en fazla 1-2 tane oluyor. Orda bi muayene ol . Valla gırtlaklamak istiyom şu an o doktorlari kaldıki benim onerimi onların sana yapması lazım doktor olarak onların demesi lazım

Şuan o kadar sevindim ki anlatamam maşallah Rabbim sağlıcakla kucağına aldırsın İnşaAllah ve sağlıklı bir gebelik geçirBen de pkoluyum ve bu ay yumurtamın çatlamadığını öğrendim adetim de sökülmüyor bir iki aydır . Böyle haberler duydukça umut oluyor

Ben 10 gün kadar içtim yine başlamak istiyorum aslında regli olunca sende başla derim benim 10 gün kullanmama rağmen akıntım onunla çoğaldı akıntı olunca en azından daha sağlıklı diye düşünüyorum bir kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…