İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bana da bi el atıverseniz hanımlar. Bat'a en geç 10 gün var. Adetim birkaç gün oynuyor o yüzden tam tarih veremiyorum. Neredeyse bir haftadır çok sık idrara çıkıyorum, kasıklarım belim ve bacaklarım ağrıyor, sürekli uykum geliyor. Doğum kontrol hapını daha bir ay önce bıraktım. Hamile olabilir miyim? Belirtiler psikolojik olduğunu sanmıyorum çünkü daha yeni evliyim ve birkaç ay sonra falan bebek istiyordum.

Bi taraftan üzülüyoruz bi taraftan seviniyoruz duygular çabuk değişiyor. Tuhaf oldum vallahi. Okulda teneffüs lerde elimde telefon haberlerinizi okumaya çalışıyorum. Allah hep hayırlı şeyler yaşamayı nasip etsin cümlemize.

Hoşgeldin canım. Ben de pcoluyum. Düzenli adet olur musun sen?

Canım o dr 1 hafta izne çıkmış benim görümcem üniversitede calısıyo onunla konuştum oradakiler daha bilgili bide akrabam olduğu için daha ilgili olurlar orada tedavi olmayı düşünüyorum Allahım hiç kimseye kaldıramayacağı yükü vermesin

Cok sağol canım insallah bende dahil kimse böyle bi durum yasamaz

Canim bunun kararini sen vermelisin sonucta dis gebelik hayati onemi olan bisey beklersen tehlikeli olabilir.. ote yandan dis gebelik olamama ihtimali hala var
Ama nasıl olsun ki bu değerle neyse yarın gene bakarlar zaten kanıma ona göre de uygulanır tedavı

Senin hamile olduğunu anladım sabah tet atmıştın ya ama uykudan gözlerim kapanıyordu yazamadım. Hayırlı olsun, daim olsun mutluluğun

Ben de kötüyüm moralim cok bozuk dünkü test hatalıymış sanirim bugun hicbir sey cikmadi iki tane test yaptim
Canımcım o kadar erken ki yüzünü asmak için. Az biraz bekle bakalım.

İnşallah en az hasarla çıkarsın bu durumda, ne diyeyim ki başka?

Yok canim üzüldüğüm nokta dün cikip bugun cikmamasi yoksa zaten dedim bu ay olsa da olur olmasa da olur Rabbim neyi uygun görüyorsa ❤

Diyilcek bişey yokki kuzum ben sadece bu durumu bi daha yaşamamak için elimden geleni yapacağım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…