İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Zaten beklemekten başka yapacak bir şeyim yok. Ne doktora ne hastaneye gitmeyi düşünüyorum canım. Adet işte biraz gecikmeyle geldi demek ki. Nasip artık. Hirbir şey bizim elimizde değil maalesef ;(

Yaaaa kız öyle deme yavvv valla üzüldüm bende şimdi insallah devamı gelmezde yerleşme kanamasıdır

Zaten beklemekten başka yapacak bir şeyim yok. Ne doktora ne hastaneye gitmeyi düşünüyorum canım. Adet işte biraz gecikmeyle geldi demek ki. Nasip artık. Hirbir şey bizim elimizde değil maalesef ;(
Al benden de o kadar. Ama inşaAllah senin bebektir ve sıkı sıkı tutunur .Hem Rabbimin vardır bir bildiği olmazsa da diğer ay İnşaAllah yani

Yaa gözün aydın canım benim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin sende yapsana meyleninki gibi 6 haftalık hamile yapğyorlar ya çok hoşuma gidiyo benim :)) canli anne dilzapek sena nerdesiniz :)
Nasıl kız o nasıl yapılıyo :))

Bu arada unuttum söylemeyi canım çok sağol Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…