İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

bende gözüküyo canım. Bak şimdi yorum yapıyosn altta kaç haftalık hamile olduğur yazıyor hatta bebeğin resmi bile çıkıyor. Galiba profilden ayarlıyosn bu kadarlık hamileyim diye :)İnşallah bigün hamile kalırsam ilk yapcağım iş bu çok güzel duruyor :)
Heeee imza alanına ekliyosun hamileliği anladım :) ben telefona uygulama indirdim. Canım :)))

Ahahahah kız Allah da seni güldürsün. ❤️

Canım asıl gitme sebebin ne? Bak 2 gün varsa adetine çıkabilir ama 5 gün varsa çıkmayabilir. Ona göre sonuca hazırlan canım.

Zehralar arttı nasıl ayıracağız zehraları. Allah bilir mi dersiniz dua edince?
Elazığlı zehra dersin kuzum bnm

Ahahahah kız Allah da seni güldürsün. ❤️

Canım asıl gitme sebebin ne? Bak 2 gün varsa adetine çıkabilir ama 5 gün varsa çıkmayabilir. Ona göre sonuca hazırlan canım.

Zehralar arttı nasıl ayıracağız zehraları. Allah bilir mi dersiniz dua edince?
Bilr bilr kuzu Elazığlı zehra dersn kuzm

Allahm bütün isteyenlerde bizede nasip etsn baklm nasibi ne zman çok yazmıyorm kızlar hepinz süper insanlarsnz adaşım zehra hafızlığını yerim senin sen duanda bizide geçir ne olr..
Ayyy kız ye valla faydası cok olur zararı hiç olmaZ :) buradaki konuştuğum herkesi duama katıyorum canım :) sende dahil ❤️

neden bir izmirli olarak bunu duyduguma üzüldüm şehrimiz çok güzeldir izmirin yerlileri çok nezih insanlardir
KIz İzmirlilere bişey demiyorum ama defalarca geldim oraya sevemedim gezmelik şehir ama oturmalık değil cok zor ve karışık bi yer :/ biz gezmek isterdik İzmir’de en az bi kişinin gezmesi 70 80 lirayı buluyo vesaiti cok ama Bursa’da bi ucundan diğer ucuna 4.60 a gidiyorsun

Kızlar bugün sanki adet olacak gibi karnım ağrıyor kasiklarim da öyle baya hissediyorum ağrı ama hiç akıntı yok bende şeffaf akıntı da görmedim henüz yürürken baya kaşık ve karnımın ağrıdığını hissediyorum belim de ağrıyor bunların hepsi yum ağrısı mi ki acaba ya

X