İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hımmm takma kafaya canm inşallah olur. Eşimle bi ara çok sık tartısıp kavga ederdik. Kaç aydr nerdeyse o yoktu mesela bence stresten olmuyordu şimdi bi kaç ay stres olmayınca hmen oldu :)
Doktor en
Hımmm takma kafaya canm inşallah olur. Eşimle bi ara çok sık tartısıp kavga ederdik. Kaç aydr nerdeyse o yoktu mesela bence stresten olmuyordu şimdi bi kaç ay stres olmayınca hmen oldu :)
İnşallah canım o bizde de oluyor ara ara . Doktor en büyük etken stres dedi zaten .

Valla canm peki bu manyak kadın neye dayanarak bana şeker yuklemesi yaptırıcaktı ? Herkes diyor sadece gebelikte seker yuklemesi yaptırılır
Ben de şeker yüklemesi gebelikte oluyor diye biliyorum sorunca şaşırdım açıkçası .Yaptırmadın deme ? Hadi gebelik için ayrı ama insülin direnci için olmuyor hiç duymadım yani.

Sen yinede bekle biraz canım , bazen öyle 2 gün filan olup duruyor. Kimyasalda olabilir. Değerin 2 çıkmıştı, kan versen belki artmıştır ama kimyasal ise çok artmamistir. Belki kimyasal değil başka bişey ozaman ilaç verir belki doktor. Bi hastaneye gitsen imkanin varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…