İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hımmm takma kafaya canm inşallah olur. Eşimle bi ara çok sık tartısıp kavga ederdik. Kaç aydr nerdeyse o yoktu mesela bence stresten olmuyordu şimdi bi kaç ay stres olmayınca hmen oldu :)
Doktor en
Hımmm takma kafaya canm inşallah olur. Eşimle bi ara çok sık tartısıp kavga ederdik. Kaç aydr nerdeyse o yoktu mesela bence stresten olmuyordu şimdi bi kaç ay stres olmayınca hmen oldu :)
İnşallah canım o bizde de oluyor ara ara . Doktor en büyük etken stres dedi zaten .

Valla canm peki bu manyak kadın neye dayanarak bana şeker yuklemesi yaptırıcaktı ? Herkes diyor sadece gebelikte seker yuklemesi yaptırılır
Ben de şeker yüklemesi gebelikte oluyor diye biliyorum sorunca şaşırdım açıkçası .Yaptırmadın deme ? Hadi gebelik için ayrı ama insülin direnci için olmuyor hiç duymadım yani.

Kızlar 2 damla kırmızılık geldi. Adet oluyorum gibi. Üzgünüm gerçekten. Keşke bu kadar gecikmeden gelseydi. Ama Allahın işi vardır herşeyde bir hayır. Ben öyle yerleşme kanaması falan diye düşünmüyorum, koyurenk çünkü. :KK12::KK61::mad:
Sen yinede bekle biraz canım , bazen öyle 2 gün filan olup duruyor. Kimyasalda olabilir. Değerin 2 çıkmıştı, kan versen belki artmıştır ama kimyasal ise çok artmamistir. Belki kimyasal değil başka bişey ozaman ilaç verir belki doktor. Bi hastaneye gitsen imkanin varsa

X