İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Heeee imza alanına ekliyosun hamileliği anladım :) ben telefona uygulama indirdim. Canım :)))

Elazığlı zehra dersin kuzum bnm

Bilr bilr kuzu Elazığlı zehra dersn kuzm

Allahm bütün isteyenlerde bizede nasip etsn baklm nasibi ne zman çok yazmıyorm kızlar hepinz süper insanlarsnz adaşım zehra hafızlığını yerim senin sen duanda bizide geçir ne olr..
Ayyy kız ye valla faydası cok olur zararı hiç olmaZ :) buradaki konuştuğum herkesi duama katıyorum canım :) sende dahil

neden bir izmirli olarak bunu duyduguma üzüldüm şehrimiz çok güzeldir izmirin yerlileri çok nezih insanlardir
KIz İzmirlilere bişey demiyorum ama defalarca geldim oraya sevemedim gezmelik şehir ama oturmalık değil cok zor ve karışık bi yer :/ biz gezmek isterdik İzmir’de en az bi kişinin gezmesi 70 80 lirayı buluyo vesaiti cok ama Bursa’da bi ucundan diğer ucuna 4.60 a gidiyorsun

Kızlar bugün sanki adet olacak gibi karnım ağrıyor kasiklarim da öyle baya hissediyorum ağrı ama hiç akıntı yok bende şeffaf akıntı da görmedim henüz yürürken baya kaşık ve karnımın ağrıdığını hissediyorum belim de ağrıyor bunların hepsi yum ağrısı mi ki acaba ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…