İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

bende 30 gündür okuyorum suya eşimle ben içiyoruz 41 e tamamliycam inşallahh ama tamamini okuyorum ben yanliş bişey yapmiyorumdur umarimm
Ben iki gün okudum dün uyudum ne yazık ki :/ zararı olmaz ki kuzum okumanın nette öyle yazdığı için öyle yaptım bilmiyorum belki hepsini benim okumam lazım:) Rabbim kabul etsin İnşaAllah Okuduğum da suya atmadan da okunabilir diyordu . Ben de öyle yaptım .

Yok tatlim görmedim kusura bakma emi önce bi sakin ol gününmuydü peki değilse yerleşme olabilir inşallahda öyledirr

ne olcak kuzum sankim en onemlisi buyukluk degil insan olmak. benm gozumde 22 yasinda. 35 yasinda da ayni hep ayni saygi hep ayni sevgi onwmli olan kalbin saygisi

Allah kabul etsin inşallaah betten bende çok bakindim fakat net bişey bulamadim kadınlar kulubunun bır topiğinde grup olmuşlar ve herkez okuyordu her hafta 1 kişiye niyet edip 41 tane öyle başladim bende

rica ederim geleceğin en güzel annesii
Kızlar yanlız biz burda birbirimizi adamlardan daha çok şımartıyoruz. Bizim kocaları getirslim de burda kibarlık, romantiklik öğrensinler

Eş olmayınca degerlenilmiypr canım keşke
Değerlendirdiklerin yetsin inşallah canımcım

offf kızlarr 4 gün nasıll geçerkiiii
Çok çabuuuk. 4.....3.....2.....1 diye şimdi sabah 3 mü kalmış olacak yoksa 12 yi geçti diye şu an mı 4 kaldı?

Aminn kız ne hafıza varmış. Dua listesi çıktı diycem, wowo cheryum diye dua mı edilir

eweet kuzum dogum sancisini. aliyor resmen hamile kalmak isteyen kadinlar icin kuzum mucizeee
O zaman hamileysem de değilsem de okuyabilirim.

Duanın gücü. Okuyacağım inşallah sağolasın.

Kızlar ben heyecandan ölcem galiba sabaha kadar uyumasam mı napsam acep
Son durum nedir canım hissediyor musun akıntı falan?

İnsan birbirini görmeden de seviyor kızlar . Böyle hepimizin bebekleri olsun da hediye göndereyim istiyorum .Hamiş annelerimize de geçerli tabi
Aynen valla

Allah kabul etsin inşallaah betten bende çok bakindim fakat net bişey bulamadim kadınlar kulubunun bır topiğinde grup olmuşlar ve herkez okuyordu her hafta 1 kişiye niyet edip 41 tane öyle başladim bende
Aminnnn İnşaAllah ecmainBen topikten bakmadım da nette gördüm sadece yapılan yorumlarda okuyup faydasını gören olduğunu biliyorum ama öyle bir topik var herkesin ismine dua ediliyor

a
Kocamı buraya girdisem manyakmısınız der kaçar

Rica ederim hem naptım ki

Canım az önce baktım ben çok derinden silersem kahverengi bi akıntı geliyo peçeteye ama normalde adetim başladığnda kan idrara karışır tuvaletteki idrar rengi pembe olurdu. Hiç öyle birşey olmadı yarını beklicem artık adet mi değilmi diye

Yaaaaaa öyleyse çok güzel o zaman yaaa :) kız eşimle bi hayaller kurduk öyle mutlu ki eşim biraz daha büyüse bişey olsa Allah korusun ağlarım diyo diyoki içime kız olacakmış gibi doğuyo öyle sevinçliydi ki bi çocuk gibi valla

Adet değilse Allah’ın izniyle yerleşmedir o canım İnşaAllah

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrr içimden bi kaç gündür bir şey yapmak geliyor. Eğer yarın hamiş olduğumu öğrenirsem, benden sonra burada hamiş olduğunu duyuran ilk kişiye bir hediye düşündüm onu kargoyla göndermek istiyorum. Adresi sıkıntı yapacak olan kişininkini şubeye gönderirim ordan alır. Ama bu sadece eski arkadaşlardan olsun istiyorum. Yani yarın aramıza katılacak olan kişiyi tanımıyoruz sonuçta. Alacağım şeyi kendime de alacağım da 2 tane almış olurum. İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…