İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yaaaaaa öyleyse çok güzel o zaman yaaa :) kız eşimle bi hayaller kurduk öyle mutlu ki eşim biraz daha büyüse bişey olsa Allah korusun ağlarım diyo diyoki içime kız olacakmış gibi doğuyo öyle sevinçliydi ki bi çocuk gibi valla :emir_bebek::KK68::KK24:
Anneler hisseder derler genelde :) sağlıklı , sağlıkla doğsun kuzum ❤️

Yok valla o kadar güzel bir kalbin var ki her şeyin en iyisini hakediyorsun. Bunları da inşallah yaşarsın birer birer❤️❤️

Hayırlı geceler mürüvetçimmm ❤️
Ya canım benim bunu yazman beni öyle duygulandırdı ki çok sağol ya ❤️❤️❤️ İnsanlar birbirinin aynasıdır bizde nasıl bakarsak öyle görüyoruz ben inanıyorum ki Rabbim buradaki herkese bu eşşiz lezzeti tattıracak ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrr içimden bi kaç gündür bir şey yapmak geliyor. Eğer yarın hamiş olduğumu öğrenirsem, benden sonra burada hamiş olduğunu duyuran ilk kişiye bir hediye düşündüm onu kargoyla göndermek istiyorum. Adresi sıkıntı yapacak olan kişininkini şubeye gönderirim ordan alır. Ama bu sadece eski arkadaşlardan olsun istiyorum. Yani yarın aramıza katılacak olan kişiyi tanımıyoruz sonuçta. Alacağım şeyi kendime de alacağım da 2 tane almış olurum. İnşallah
Canım benim ne kadar güzel düşünmüşsün. Senin bize o haberi vermen en güzel hediye olur zaten ❤️❤️

a
Kocamı buraya girdisem manyakmısınız der kaçar :KK70:
O da doğru. Bizi de ciddiye almazlae bundan sonra :)))

Canım az önce baktım ben çok derinden silersem kahverengi bi akıntı geliyo peçeteye ama normalde adetim başladığnda kan idrara karışır tuvaletteki idrar rengi pembe olurdu. Hiç öyle birşey olmadı yarını beklicem artık adet mi değilmi diye
tamam canım zaten ben de sana öyle dedim ama sonra ben de dayanamayıp merak edip sordum işte ❤️

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrr içimden bi kaç gündür bir şey yapmak geliyor. Eğer yarın hamiş olduğumu öğrenirsem, benden sonra burada hamiş olduğunu duyuran ilk kişiye bir hediye düşündüm onu kargoyla göndermek istiyorum. Adresi sıkıntı yapacak olan kişininkini şubeye gönderirim ordan alır. Ama bu sadece eski arkadaşlardan olsun istiyorum. Yani yarın aramıza katılacak olan kişiyi tanımıyoruz sonuçta. Alacağım şeyi kendime de alacağım da 2 tane almış olurum. İnşallah
bendede geçerlimi canım :KK70:

Sana yemin ederim eğer ben bugun bunu aklımdan geçirmediysem ne olayım ama sonra bişry oldu gitti aklımdan ama vallahi billahi benimde kalbimden gectiiiii❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

kızlar ya günlerdir acayip sırtım ağrım var bugün artık çok ağırlaştı bacaklarıma bile vuruyo ağrısı geçmesi için napabilirim :KK43:
Bunlar hep kuvvetli belirti gibi. Kız geçmesin boşver. Bu aralar acıdan zevk alıyoruz panterim bilmiyor musun :)

Canım benim ne kadar güzel düşünmüşsün. Senin bize o haberi vermen en güzel hediye olur zaten ❤️❤️
Oyyy ama çok içimden geldi canımcım.

bendede geçerlimi canım :KK70:
Aaaa tabisi deee

X