İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

insallah olur kuzum insllahta hediye grek kalmaz ins sadece dua etsen yterli

Sana yemin ederim eğer ben bugun bunu aklımdan geçirmediysem ne olayım ama sonra bişry oldu gitti aklımdan ama vallahi billahi benimde kalbimden gectiiiii
Ay sen hiç niyetini bozma. Sen de ver ben de veririm. İlk iki kişi olur. Sen de sağlıklı olduğunu öğren de önce.

kocam benim bukadar paronayak olduğumu bilse nasıl bi psikopatla evlenmişim der kaçar
Ahahahah kız koptummmm

Ay benim güzel kalplim sen o güzel haberi bize. Ver önce biz bi sevinelimm Allahim gönlündekini sana en güzel şekilde nasip etsin hatirlisindan inşalalh

insallah olur kuzum insllahta hediye grek kalmaz ins sadece dua etsen yterli
Ana yüreği işte böyle tok gözlü...Ama içimden geldi canımcım nolacak ki. Hediyeleşmek sünnet hem

Bi de kızlar birşey sormak istiyorum 3 gündür göğüslerimde halkaya yakın kısımdaki kılcal damarlar belirdi kırmızı renkte diğer kalın damarlar ise morumsu gibi sizde de var mı böyle bir durum
Valla sanki yaklaşıyor yaklaşmakta olan Canım tabiki bu belirtiyi yaşayanlar var ama ben de yok şu an

İnşallah canım yaklaşıyordur bissürü kalp

Benim Zehra kuzum

inşallah belirtidirde kuzum ama yumurtalıklarımdan çok belimin ağrısının olması bana belirti gibi gelmedide
Kız onun bi miktarı olmaz ki, kasık ağrısının bel ağrısından çok olması gerekir gibi. Bende şu an bazen başka bişey baskın ağrı yapıyor bazen başka bi yerim mesela. Yani düşün hamileliği boyunca bir kere midesi bulanmamış insanlar var. Sen rahat ol canımcım

Ay benim güzel kalplim sen o güzel haberi bize. Ver önce biz bi sevinelimm Allahim gönlündekini sana en güzel şekilde nasip etsin hatirlisindan inşalalh
Sağolasın güzel duan için. Aminnnn

Canm acaba yanlız şiddetli sırt ve göğüs ağrısı belirti olabilirmiii
Tabiki olabilir. Benim göğsümde şişme büyüme yok düşün. Sadece iğne batırır gibi ağrılar var. Bunlar gayet belirti sayılabilecek şeyler.
canlarim bence. herkes abdest alip namaz kilsin. dua edlim hep birlik. ben kilmaya gidiyormmm duam sizlerle
Kız ben kıldım. Valla bu bebiş daha gelmeden beni adam etti, benim gibi birini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…