İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kuzum oku inan o kadar mucizeli sure ki dogum oldu anda yarim yomalak netten okumustum inan 4vsaate dogurdum hep sukur ettim rabimin mucizesi o sure sifa sifa. eczanede bile bulamazsin o dermani
Safra kesesi ameliyatı olmuştum bu sene başında ayetel Kursi okuyarak girdim çok şükür kendime zorlanmadan geldim akşama ayağa kalktım gezdik iltihaplıymış bi de okudum diye inandım çok şükür İnşaAllah Rabbim kabul eder

Eş olmayınca degerlenilmiypr canım keşke

Kusmaya 5 6 kişi de oluruz gibi geliyor bana :)
insallah kizlar ( sumyak dilza. murvett. sena .meltemmina elif .prenses ruya cheryum wowow merlly sterp ozgur brcu mrs dagli vuslat aklima. seymosum pembis panter baska aklima gelen bunlar beraber halay. yapalim insallahhhhh:) hepmiz gobuslu sisko oluruz

abla senin bunları aklında tutman bile mucize hahahyyy inşallah 80 kilo oluruz

Allah razı olsun, ben de seni yazdım canım.

Esmam nelere faydası var? Doğuma mı?
Kuzum Doğuma da faydası oluyormuş gebe kalmak isteyenlere Meryem süresi 19,21 ve 22.ayetini bir de Yasin suresi 82. Ve 83. Ayeti okumalılarmış . Suyun içine de atılırmış kağıda yazılıp . Biri 40 gün okumuş 41. Gün hamile olduğunu öğrenmiş Ben de ne kaybederim dedim yazdım kağıda baş ucuma koydum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…