İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

insallah kizlar ( sumyak dilza. murvett. sena .meltemmina elif .prenses ruya cheryum wowow merlly sterp ozgur brcu mrs dagli vuslat aklima. seymosum pembis panter baska aklima gelen bunlar beraber halay. yapalim insallahhhhh:) hepmiz gobuslu sisko oluruz
Hiihiihii inşallaahhhh Ama fazlada abartmayalimmm sonra kendimizi diyet topiğinde buluruzzzzzz:KK12:

insallah kizlar ( sumyak dilza. murvett. sena .meltemmina elif .prenses ruya cheryum wowow merlly sterp ozgur brcu mrs dagli vuslat aklima. seymosum pembis panter baska aklima gelen bunlar beraber halay. yapalim insallahhhhh:) hepmiz gobuslu sisko oluruz
Aminnnnn kuzum bebişli göbüşlüüüüü İnşaAllah inşaAllah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ahaha ayyy :dua::halay:

Kuzum Doğuma da faydası oluyormuş gebe kalmak isteyenlere Meryem süresi 19,21 ve 22.ayetini bir de Yasin suresi 82. Ve 83. Ayeti okumalılarmış . Suyun içine de atılırmış kağıda yazılıp . Biri 40 gün okumuş 41. Gün hamile olduğunu öğrenmiş ❤️Ben de ne kaybederim dedim yazdım kağıda baş ucuma koydum :)
oku canmm hep onlarin hurmeti icin diye dua etmeyide unutma balim

Kuzum Doğuma da faydası oluyormuş gebe kalmak isteyenlere Meryem süresi 19,21 ve 22.ayetini bir de Yasin suresi 82. Ve 83. Ayeti okumalılarmış . Suyun içine de atılırmış kağıda yazılıp . Biri 40 gün okumuş 41. Gün hamile olduğunu öğrenmiş ❤️Ben de ne kaybederim dedim yazdım kağıda baş ucuma koydum :)
bende 30 gündür okuyorum suya eşimle ben içiyoruz 41 e tamamliycam inşallahh ama tamamini okuyorum ben yanliş bişey yapmiyorumdur umarimm

Kiz uyumazsan nasıl sabah etcenn uyu dınlenn
Bebeğim sen görmedin dmi yazdığımı 1 saat önce filan. Tuvalete gittim iç çamaşarımda yok ama peçeteye sildiğimde çook açık kahve pembe karışımı gibi bi akıntı geldi sonra tekrar baktığımda açık kahverengi oldu ama afedersin bu hep ben silince oldu idrara karışmıyor sonrasında adet gibi Ay bilmiyorum valla :olamaz:

X