İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar farklı bir şey sorayım. Hamiş kalır erkek ya da kız olursa bebişiniz şu isimleri koyarım dediğiniz isimler nelerdir? Fikir olsun hepimize zaten bu ay hepimiz hamiş kalacağız ya :))
Eğerkim rabbim nasip ederde çocuğumuz olursa kız zeynep mira erkekte yiğit olacak hayırlısıyla :) bizim mazi biraz uzun 5 sene önce karar vermiştik biz

Kızım olursa hep Asya doğuyo içime yanına da ikinci isim canım ama erkek olursa eşim koyacak:)
Asya çok güzelmiş gerçekten ama 2. İsim zor olmaz mı ya. Asya tek başına da güzel. Tabiki siz en iyisini bilirsiniz.

Son zamanlarda Ömer ismi de çok koyuluyor. Yağız Ömer de çok uymuş. İnşallah bu kez nasip olur.

Erkek= İmran, kız =Asel.. Inşaallah kararım değişmezse bakalım:))
Asel bal demekti sanırım. Balım yerine asel demek yeterli olacak. Ama dediğin gibi daha çok isim çıkar karşımıza artık birini seçeriz.

kız olursa adi belli babamız DOĞA istiyor ama erkeğe karar vermedik
Doğa harika. Benim de hoşuma gidiyor. Kız için seçenek çok sanki da erkek için biraz daha kısıtlı mı ne?

Eğerkim rabbim nasip ederde çocuğumuz olursa kız zeynep mira erkekte yiğit olacak hayırlısıyla :) bizim mazi biraz uzun 5 sene önce karar vermiştik biz
Sizin 5 senenin hatrı var. Bu isimlerden vazgçemeniz ayıp olur artık. İnşallah hayırlı evlat olurlar.

Benim eşim de iki ismi sevmiyo bakalım bi sağlıklı olsun da ben başka bişey istemiyorum canım

seymam ne bilwyim en con kendimin. su psikolijeye girmesinden umutsusum yoksa varsa vardir yoksa yoktur kuzum
bugün nasılsın daha iyi misin doktora gidecektin ne oldu
kuzu doktora cuma gidecem. esim uyuyor yarin ins izinlidr inan. bende cok zor durumdayim

Evet
erkek için çok kısıtlı DOĞA ya uygun bi erkek ismi varsa önerilere açığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…