İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canlarımmmm değerim nerdeyse %93 artmış yani 100 den 193 e yükselmiş çok sevinçliyim haftaya bi daha gtcemm kese görünür insallah ❤️❤️❤️
Ayy inşallah sağlıkla artmaya devam eder canım bebisin sana sımsıkı tutunur. Allah hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almakta nasip etsin, sen yat uzan hep kalkma canim:anneadayı::KK200:

Ayy inşallah sağlıkla artmaya devam eder canım bebisin sana sımsıkı tutunur. Allah hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almakta nasip etsin, sen yat uzan hep kalkma canim:anneadayı::KK200:
İnsallah canım ya haftaya bidaha gtcem işte kese için ❤️ Hep yatcam canım yemek namaz harici kalkmak yok ❤️❤️:anneadayı::KK200::emir_bebek:

Ya kızlar özel bölgemde kaşıntı var bata son 3 gün gece yattığımda özellikle sağa sola dönerken bazen iki taraflı bazen sol tarafımda batma oluyo bacağımada vuruyo hatta . Akıntım çok az sarı bi şekilde geliyo kokusuz ama kaşınıyo böyle tatlı tatlı anlam veremedim . Mantar oldu desem onda akıntım kokardı ve çok aşırı derecede akıntım olurdu öyle birşeyde değil . Başına böyle bişey gelen varmı

Midem bulaniyor diye seviniyorum bebek ben burdayım diyor kızlar. Bu sabah namaza uyandım , normalde uyanır uyanmaz midem çok bulanir yatağa kuscak gibi olurum. Baktım bişey yok , namaz kıldım hareket ettim yine bulanmadi. Başladım deli gibi ağlamaya , eşim dedi noldu dedim mide bulanrtim yok bebeğe biseymi oldu acaba ama biyandan salya sumuk ağlıyom. (Bi oncekinde aniden midem bulantim kesilmisti bebeğin kalbi durmuş meğerse ) . Eşim sakinlestirmeye çalıştı . Dedim bekleyelim 1-2 saat. Eğer bulanmazsa hemen doktora gidelim ama nasıl panik oldum. Sonra başladı midem bulanmaya kuscak gibi , oh dedim bulanıyor .Eşim de dedi bak çocuğu uyandirdin uyuyomus demekki :anne::halay:

Ya kızlar özel bölgemde kaşıntı var bata son 3 gün gece yattığımda özellikle sağa sola dönerken bazen iki taraflı bazen sol tarafımda batma oluyo bacağımada vuruyo hatta . Akıntım çok az sarı bi şekilde geliyo kokusuz ama kaşınıyo böyle tatlı tatlı anlam veremedim . Mantar oldu desem onda akıntım kokardı ve çok aşırı derecede akıntım olurdu öyle birşeyde değil . Başına böyle bişey gelen varmı
innss bebektendir akintina bak surekli leke falan gorursen .yerlesmedir inss ole olur

X