İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canlarımmmm değerim nerdeyse %93 artmış yani 100 den 193 e yükselmiş çok sevinçliyim haftaya bi daha gtcemm kese görünür insallah
Ayy inşallah sağlıkla artmaya devam eder canım bebisin sana sımsıkı tutunur. Allah hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almakta nasip etsin, sen yat uzan hep kalkma canim

Ayy inşallah sağlıkla artmaya devam eder canım bebisin sana sımsıkı tutunur. Allah hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almakta nasip etsin, sen yat uzan hep kalkma canim
İnsallah canım ya haftaya bidaha gtcem işte kese için Hep yatcam canım yemek namaz harici kalkmak yok

Ya kızlar özel bölgemde kaşıntı var bata son 3 gün gece yattığımda özellikle sağa sola dönerken bazen iki taraflı bazen sol tarafımda batma oluyo bacağımada vuruyo hatta . Akıntım çok az sarı bi şekilde geliyo kokusuz ama kaşınıyo böyle tatlı tatlı anlam veremedim . Mantar oldu desem onda akıntım kokardı ve çok aşırı derecede akıntım olurdu öyle birşeyde değil . Başına böyle bişey gelen varmı

Midem bulaniyor diye seviniyorum bebek ben burdayım diyor kızlar. Bu sabah namaza uyandım , normalde uyanır uyanmaz midem çok bulanir yatağa kuscak gibi olurum. Baktım bişey yok , namaz kıldım hareket ettim yine bulanmadi. Başladım deli gibi ağlamaya , eşim dedi noldu dedim mide bulanrtim yok bebeğe biseymi oldu acaba ama biyandan salya sumuk ağlıyom. (Bi oncekinde aniden midem bulantim kesilmisti bebeğin kalbi durmuş meğerse ) . Eşim sakinlestirmeye çalıştı . Dedim bekleyelim 1-2 saat. Eğer bulanmazsa hemen doktora gidelim ama nasıl panik oldum. Sonra başladı midem bulanmaya kuscak gibi , oh dedim bulanıyor .Eşim de dedi bak çocuğu uyandirdin uyuyomus demekki

innss bebektendir akintina bak surekli leke falan gorursen .yerlesmedir inss ole olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…