İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Çok haklısınız valla regl gününü bekliyorum ben de inşallah hepimiz güzel haberler alırız
Amin canım inşallah. ❤️❤️❤️

R Redhair06 doğru diyorsunuz. Çıkması mümkün ama sonra negatif çıkması adetin gelmemesi falan baya kafamı karıştıracak hatta üzüleceğim. Ben zaten şu an sıklıkla gidiyorum bakıyorum adetim geldi mi diye. Yani gelirse daha az üzüleceğim. Bir de Evimde ovulasyon testleriyle hediye gelen gebelik testi var 2 tane. Kaset tipi. Biraz daha gecikince ondan yaparım. Bir kan testi parası kadar testlere vermeye gerek yok :KK66: ❤️

Bir de 2 gündür geğirme hali var. Sıklıkla. Bir de dün akşam yemeğinde sadece çorba içtim. Çok yemedim. Sizin gibi diyeyim "Not düşüyorum buraya"

Kızlar farklı bir şey sorayım. Hamiş kalır erkek ya da kız olursa bebişiniz şu isimleri koyarım dediğiniz isimler nelerdir? Fikir olsun hepimize zaten bu ay hepimiz hamiş kalacağız ya :))

Kızlar farklı bir şey sorayım. Hamiş kalır erkek ya da kız olursa bebişiniz şu isimleri koyarım dediğiniz isimler nelerdir? Fikir olsun hepimize zaten bu ay hepimiz hamiş kalacağız ya :))
Kızım olursa hep Asya doğuyo içime yanına da ikinci isim canım ama erkek olursa eşim koyacak:)

erkek olursa yağız ömer kız olursa daha karar veremedim erkeği neden düşündün derseniz ilk çocuğuma yağız ömer koymak istiyordum ama nasip olmadı eğer erkek olursa bu da eşim de kabul etti yağız ömer olacak

Dün müşterim yüzün sapsarı sen hamilesin dedi hic bir şey bilmeden ama bata 4 gün var bide göz bebekleri büyürmüş kızlar sizde böyle bir durum yasadinizmi

Dün müşterim yüzün sapsarı sen hamilesin dedi hic bir şey bilmeden ama bata 4 gün var bide göz bebekleri büyürmüş kızlar sizde böyle bir durum yasadinizmi
Bendede iki kadın öyle anlamıştı canım ilk gebeliğimde

ben bu ay çok ümitlendim hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum kızlar hepimiz birbirimiz için dua edelim
Kuzum seni öyle anlıyorum ki çok zor bi süreç sen hep hayırlısını iste bak bende bekliyorum ne çıkacak ne olacak belki zamanına var hayırlı bi gebelik olsun hiç kaybetme korkusu olmayan bi gebeliğin olsun insallah

Kuzum seni öyle anlıyorum ki çok zor bi süreç sen hep hayırlısını iste bak bende bekliyorum ne çıkacak ne olacak belki zamanına var hayırlı bi gebelik olsun hiç kaybetme korkusu olmayan bi gebeliğin olsun insallah
amiinn çok çok amin inşallah hic birimizin kaybetme korkusu olmayan gebelikleri olur

X