İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kızlar günaydın şu testlere bi bakarmısınız birini kullandım arkasına ışık verince böyle çizgi çıkıyo nedir acaba?

Eklentiler

• 96076DA9-98A3-468B-93DE-1068F17CADAA.png
    873 KB · Görüntüleme: 51
Yok canim baslamazdi bir iki gun en fazla o da sadece kasik ve karin agrisi olurdu
Ya sen böyle anlatınca ümitlenmemek elde değil. Valla merakla bekleyeceğim senin batını :))

Bu ağrılarda korkulacak bir şey yok. Hepsi bebiştendir. Sen güzel güzel dinlen.

seymam bence sen mujdeli haberler verecen gibime geliyorr kuzum sabah daha hahif geceleri cok kasiniyo
Bu gece de kaşınmaz inş esmam. Ya da gebelik belirtisiyse kaşınsın mı desemmmm:)))
Ayy esmam inşallah ya. Söylediklerin dua niyetine geçer de kabul olur umarım.

İnsallah kuzum ya valla insallah :/

inss btanm umudum yok ne yalan soyleyeyim

ooo benim bata çok var ama eğer tahminim doğruysa battan erken öğrenirim ben de seni çok merak ediyorum sen yarın bi test yapsan artık

inss btanm umudum yok ne yalan soyleyeyim
Yaa esmam o umutsuzluk ara sıra uğruyor. Ben de öyle. Ama senin daha umutlu olman lazım. Biz test yapıp sürekli tek çizgi görmekten umudumuz mu kaldı Allah aşkına. Burda en umutlu olmazı gereken kişi sensin. Çünkü diğer gebeliklerinde neeler yaşadığını biliyorsun. Karşılaştırıyorsun. Hatta şu an aynı belirtileri yaşıyorsun. Tabi inşallah yanılmayız.

ooo benim bata çok var ama eğer tahminim doğruysa battan erken öğrenirim ben de seni çok merak ediyorum sen yarın bi test yapsan artık
Yok canım valla bunaldık test yap negatif. Geçsin biraz. Ama gerçekten hamiş değilsek günü gününe gelsin adetlermiz. Çünkü her geçen günde ümidin artıyor sonrasında daha çok hayal kırıklığına uğruyorsun.

Çok haklısınız valla regl gününü bekliyorum ben de inşallah hepimiz güzel haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…