İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Mrh kızlar bugün tam 1 hafta oldu catlatma iğnesi oldum kalçadan 2 yumurtam 21-22 mm di onun haricinde 2 yumurta daha gelisiyodu adetin 2.günü klomen 5. Günü ise menogon igne kullandım sizce idrar testini ne zaman yapmalıyım? 3 gün değerlendirdik daha değerlendirmemiz gerek mı?
Adeti bekleyin derim. Çünkü çatlatma iğnesi de hcg yi yükseltiyor. Geçen ay tecrübe ettim hatta kanda da baktırdım. Ama iğnenin etkisi geçince kocaman negatifi gördüm ve tabii ki kocaman bir hayal kırıklığı.

@Peri Tozuu aynen canım. Aklına her geldiğimizde dua et. GErçekten herkesin ihtiyacı var.

İnşallah hamişsindir. Hiç erken başlar mıydı bu kadar?

Sen hiç hap falan alma canım. İnşallah kırmızının k sini görmezsin de hayırlı haberler alırız. Ama batına çok var. Çok fazla takmamaya çalış.

Günaydın canımcım. Nasılsın kaşıntın nasıl

İnşallah çok güzel bir doğum günü hediyesi verirsün. Canım benim eşimin doğum günü de yarın. Bazı sebeplerden ötürü bi kaç gün geç kutlayalım dedik. İnşallah ben de güzel bir hediyeyle hamişliğimi söylemiş olurum.

Yok canim baslamazdi bir iki gun en fazla o da sadece kasik ve karin agrisi olurdu

Aynen. Sen nasılsın canım rahatın nasıl?
Şükür kuzum Allah’ıma şükürler olsun kanamam falan yok sarı akıntım var ilaçlarımı kullanıyorum bugun dr a kan vermeye gidicem bakalım insallah iki katına çıkmıştır :dua:sırtım da acayip bi agrı var sürekli kütletmek istiyorum zaten kütletiyorum da :olamaz:

Adeti bekleyin derim. Çünkü çatlatma iğnesi de hcg yi yükseltiyor. Geçen ay tecrübe ettim hatta kanda da baktırdım. Ama iğnenin etkisi geçince kocaman negatifi gördüm ve tabii ki kocaman bir hayal kırıklığı.
Canım nasıl oldun adetin nasıl agrın falan var mı

Amin kuzum. Yarın doktora gidicem canım heralde ister kan testi. Bakalım yarın belli olur.
haber ver canım mutlaka,hakında hayırlı olan ne ise o olsun İnşAllah
Günaydın Hanımlar,
Bata son 8 gün, ara ara kasıklarımda batmalar oluyor ve sırtıma sanki bıçak saplıyorlar gibi bir agrı oluyor, karnımda çok fazla gaz var, bugün boğazım şişti dün üşüttüm aslında böyle durumlarda soğuk algınlıgı hapı içtiğim an ilerlemeden gçiriyor ancak içimde bir umur hamilemiyim diye içmedim içmelimiyim bir etki eder mi sizce?
Dün gece rüya gördüm birde regl oluyordum rüyada bile çok üzüldüm, umarım burdaki hiçkimse bu ay kırmızıları görmez :/
Bence içme,ballı limonlu su falan yap,bütün ilaçlar zararlı,

inşallah bende hamileyimdir canım bende de oluyo zaman zaman öyle.kasik ağrısı bel ağrısı özellikle geceleri benimde bata 10 gün kaldı bakalim ne olacak

İyiyim canım. Adet azalınca nefes alışım daha iyi bugün. Adetim Azaldı baya ama devam hala. Dün yoğundu sadece. Bugünlerde amileyat tarihi belirleyip olacağım inşallah.

Sen de daha iyi olursun inşallah. Kaçta gideceksin bugün ?
Aaa iyi iyi canım sen iyi olda insallah bebeğinde olacak ❤️ Bende 2 de çıkarım evde Salı 3 te kan verdiğim için gene 3 te vermem gerekiyormuş canım

tam olarak bilmiyorum 2 aydır adet düzenim değişti erken gelmeye başladı akıntı takibine göre adet bitiminden hemen sonra bir hafta oldu yani
evet benim de gecen ay erken geldi. normalde dongum 32 gundu ama gecen ay 20 gun sonra geldi. 10 aralik gorunuyor şu an adet tarihim insallah adet gormeyiz bundan sonra.

X