İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim çok sevindim senin adına birde bizede dua et hamilelerin duası kabul olurmuş :)
Peri Tozuu aynen canım. Aklına her geldiğimizde dua et. GErçekten herkesin ihtiyacı var.

Ben de iyiyim cok şükür adet agrisi gibi agrim ve gogus agrilarim var
İnşallah hamişsindir. Hiç erken başlar mıydı bu kadar?

Sen hiç hap falan alma canım. İnşallah kırmızının k sini görmezsin de hayırlı haberler alırız. Ama batına çok var. Çok fazla takmamaya çalış.

gunaydin hamisler ve hamis adaylari
Günaydın canımcım. Nasılsın kaşıntın nasıl

Kızlar aralık ayında eşimin dogum günü eğer hamile isem çok güzel denk gelecek ve süpriz yapmayı düşünüyorum, umarım umutlar boşa çıkmaz
İnşallah çok güzel bir doğum günü hediyesi verirsün. Canım benim eşimin doğum günü de yarın. Bazı sebeplerden ötürü bi kaç gün geç kutlayalım dedik. İnşallah ben de güzel bir hediyeyle hamişliğimi söylemiş olurum.

İnşallah sen de güzel haberler verirsin canım evet bata daha çok var 8 gün geçmek bilmiyor, hakkımızda hayırlısı. Yazdıklarınızı okuyorum senin bat a ne kaldı yakın bir zaman sanırım

Senin yerinde olsam dayanamayıp yapardım, ben regl bekledigim gün yapacagım Hayırlısı o zaman bir iki gün daha bekle canım garanti olsun
Senin geç döllenme gibi bişey olmayacaksa sen yaparsın tabi ve çıkar da. Benim kanda belki yeni belli olan hormon henüz idrara geçmemiştir.Ayy tabi inşallah. Belli de olmaz. Keisn konuşmak istemiyorum

Mrh kızlar bugün tam 1 hafta oldu catlatma iğnesi oldum kalçadan 2 yumurtam 21-22 mm di onun haricinde 2 yumurta daha gelisiyodu adetin 2.günü klomen 5. Günü ise menogon igne kullandım sizce idrar testini ne zaman yapmalıyım? 3 gün değerlendirdik daha değerlendirmemiz gerek mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…