İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yaa ne güzel Allahın işi işte canım:)

değerin yükselmiş canım şimdi gördüm sağlam bi doktora gitmelisin Allah korusun herşey olabilir ilaç serum iğne bişey verir o halde kanaman adet kanaması değildi inşallah sağlıklıdır bebişin
Giderim canım da değerim çok düşük gözükmez dedi doktor o sebeple hiçbişey veremeyiz dedi

Ooo geçmiş olsun bugun bizede trafik cezası geldi tamı tamına 10 tane ve hiç gitmediğimiz yerlerden a

Ooo geçmiş olsun bugun bizede trafik cezası geldi tamı tamına 10 tane ve hiç gitmediğimiz yerlerden a
bu konuda bana uyarı gelmişti bi abimizden yılbaşına kadar 5 aylık ceza kotasını doldurmak için fazla fazla ceza yazacaklarını yılbaşından sonra seçimler için yazmicaklarını vs vs inanırım o yüzden itiraz edin iptal etsinler yada ispatlasınlar

Bakalım kamera görüntüsü falan isteriz olmadı. Tabii şöyle bişy varms eşim bazen arkadasına veriyordu arabayı oda yapms olabilir.

@Meylen hazir burdayken bi bakarmisin silik olan dün koyuda bir önceki günün dün attim ama arkadaşlar tam koyulaşmamiş dedi ama bwn yine değerlendirdim

kuzu bizim evin yakinina dusmus benm esim orda gorevli bilseydim yardim dokunurdu belki gecmis olsun

Ya hocam gelicek okuduğum yurdun müdür yardımcısı canım ondan geri çevirmek istemedim :) ahahahha nerden aklına geliyorsa böyle seyler bilmem :)))
Yakın zamanda herkese söyleyince zaten insanlar da duyarlı davranır artık diye düşünüyorum

Çok geçmiş olsun canım. Sen de mi Sancaktepe de oturuyorsun?

Yaa farklı farklı görüşşer var kimisi gün aşırı yapmak gerek diyor. Kimisi yumurtlama zamanında her gün 1 kere yapmak gerek diyor. Çok sık arka arkaya yapmadıktan sonra sperm sayısı azalmaz diye okudum ben de. Bu ay da öyle deneyeyim dedim. Bakalım. Her türlü denemek lazım hangisi tutarsa :)
Ozgur06

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…