İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kuzum iyiyim şükür. Yumurtlama gelmediki geçsin :KK70:. 12 gündür kahve akıntı devam.testlerde de pozitif çıkmadı tabii. Dün sabah kırmızı kan biraz. Devam etmedi. Ben test yapmayı bıraktım oo yüzden. Kahve akıntı devam hala. 2 hafta bekleyip doktora gideceğim
Siz niye bukadar cok bekliyorsunuzki akıntınız normal degil sizin yerinizde olsaydim hemen doktora giderdim belliki bi anormallik var

Bitti kuzum bugun banyo etcem insallah :) amin insallah canım bakalım Cuma görücez :)
Simdi ben anlamadim:) siz hamileyken adet mi oldun sanki bi yazinda düşük yaptim falan demistin sanki tabi tam hatirlamiyorum okadar cok yorum okuyorum ki ama haticeye degil neticeye bakmak lazim hamilesin Allah hayirli etsin canim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah:)

Simdi ben anlamadim:) siz hamileyken adet mi oldun sanki bi yazinda düşük yaptim falan demistin sanki tabi tam hatirlamiyorum okadar cok yorum okuyorum ki ama haticeye degil neticeye bakmak lazim hamilesin Allah hayirli etsin canim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah:)
Evet canım hamileyim ama adet gördüm :) bide dış gebelik geçirdim canım düşük değil :/ amin insallah canım cümlemize nasip etsin Rabbim :dua:

Pik yaptığı zamanlar bi kaç gün de sürebiliyor. Sen bu günü de değerlendir.

Değerlendirdim dünü de,zaten kasıklarım ağrıyordu,telefonda program yumurtlama gününü c.tesi gösterdi hadi dedik atlamayalım günü,ovu testi çift çizgiyi pazar gösterdi,hadi dedik bugünü de atlamayalım,dün testi çift çizgi görünce oha dedim ya,ama yinede değerlendirdik,erkek açısından da çok sağlıklı olmuyormuş bu durum ama aklıma o takılıyor,dün okudum sağlıklı sperm 48 saatte birikiyormuş, boşa mı çalışıyorum ne arka arkaya :KK43:

Henüz çatlamadı demek canım.
artık bugünden sonrası kısmet,hafta sonuna kadar evde yokuz,bugüne kadar çalışılanlardan bişey olursa olacak,olmazsa nasip,yani o zaman bu ikinci çizgi silikken çalışılanların hepsi boşa gitti,doğrumu anladım

Kızlar günaydın dün hiç giremedim
arabamın plakalarını çalmışlar 3 ayrı yerde soygun yapılmış bi kişinin üzerine arabayı sürmüşler ciddi bi olayın içine düştüm.
Birde sancaktepede helikopter düştü görmüşsünüzdür benim ifade vermem gereken karakolda herkesi oraya göndermişler bütün gün süründüm karakol ilçe emniyet noter plaka basım yeri şaka gibi bi gün geçirdim
bakamadım mesajlarınıza kusura bakmayın

Amin canim peki seni tetikleyen nolduki gidip kan verdin sonucta adet olmustun
Ya adet olmama rağmen belirtilerim devam ediyordu basım falan çok dönüyodu bide annem benim 5 cocugundada 9 ay hergün adet görürmüş bende öyle olabilirim diye aklıma geldi doktor 10 tane iğne verdi b12 için d Vitamini falan içime sinmedi test yaptırdı dr sonra kullan dedi zaten hamileymişim öğrendim öyle canım

Kızlar günaydın dün hiç giremedim
arabamın plakalarını çalmışlar 3 ayrı yerde soygun yapılmış bi kişinin üzerine arabayı sürmüşler ciddi bi olayın içine düştüm.
Birde sancaktepede helikopter düştü görmüşsünüzdür benim ifade vermem gereken karakolda herkesi oraya göndermişler bütün gün süründüm karakol ilçe emniyet noter plaka basım yeri şaka gibi bi gün geçirdim
bakamadım mesajlarınıza kusura bakmayın
Aaaa çok geçmiş olsun canım arabanda bi sıkıntı yoktur umarım

X