İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canımsın çok sağol ya gece yüzüstü dönmüşüm ağzımdan kaçtı eşime söyledim bana bi kızdı ben sokkkk

Üzülecek ne varmış ? Rabbim hayırlı zamanda sağlıklısını nasip etsin canım neden öyle düşünüyosun ki bak sen sonradan geldin belki bilmiyosundur bende senin ne yaşadığını tam bilmiyorum ama benim bi kaybım var bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum. Onları yaşamaktansa geç hamile kalmak çok daha iyi ne iyi ne kötü Rabbim görüyor. Nasip eder hayırlısıyla bu ay olmazsa öbür ay

Bi fikir al her doktor inan ki bir değil bakalım diğeri de aynı şeyi sölicek mi faydası olur zararı olmaz canım
Evet canım haklısın kanamam yok suan Allah’a şükür insallahta bidaha olmaz hepimiz sağlıklı gebelik geçiririz

Çol üzüldüm senin adına. Allah bu bebeişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Meylencim benim ki birazcık da pişmanlık. 3 yıl çocuk düşünmedik ve şu an denememizin 3. Ayı kendime çok kızıyorum. Neyüme güvendim ki düşünmedim, belki Rabbiö şimdi beni imtihan edecek. Bilemiyorum. Her olmadığında bu yüzden kendiöi suçluyorum. Yaşım 30 yaşım genç olsa yeni evlenmiş olsak gerçekten hiç takamzdım amaa sosyal baskı da var tabi.

kız dur daha 3. aydan başlama canım zaten en aşağı 4-5 ay sonra hamile kalıyosun neden kendini suçluyosun ki 1 seneye kadar zaten normal böyle takarsan stres yaparsan sorun yokken sorun yaratırsın rahat ol isteyerek yap çocuk için değil düşünme olacak mı olmicak mı diye bende aynı yollardan geçtim ovülasyon testi bile aldım 2 ay olmadı 3. ay nasip etti Rabbim

Ben de bu ay ovu yaptım. Geç yumurtladığımı öğrendim ona göre değerlendirdim bakalım artık. İnşallah kendime sahip çıkabilirim. Sağolasın canımmm

Kzılar heycandan tek tek yazamıyorm kusura bakmayın elletim çok titriuo
Youlost16 @Meylen Kutsalsekerpare @canli anne
Ayy kıyamam hep böyle mutlu ol. Peki kaçıncı günündü adet gecikmesinin? Bir de ne zaman yumurtladığını biliyor musun?

Bel ağrısı oluyo canım ilk başlarda kasık ağrısıda oluyo ama ağrın canını yakacak boyuta gelirse dayanamicağın bi hal alırsa uzun süre geçmezse bi doktora gitmende yarar var
Böyle belim de ilk gün adet agrısı gibi agrı var sanki bişey içimi yiyo böyle kasıgımdada var da normal mi bu kadar olması acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…