İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yaa sabah 8 den sonra biraz uyudum. Test yaptığımı gördüm rüyamda çift çizgi çıkıyordu, 20 günlük hamileymişim. Çok seviniyordum. Uyanınca kalkıp "anca eüyamda görürüm zaten" diyorum.adet belirtilerim arttı. Bugün yarın adet olabilirim. Bi gün erken bi gün geç olabiliyor.

bu ay böyle denedim,İnşAllah gerek kalmaz ama eğer olmazsa diğer ay gün aşırı deneyeceğim,benim bir arkadaşım yumurtlama haftasını boş geçirmeden değerlendirdi o ay olmadı,ama diğer ay adetten hemen sonra başlamadı,gün aşırı değerlendirdi,o ay gebelik oldu,tabi herkesin durumu farklı,dediğin gibi denemek lazım :)

kuzum adet belirtsiyle .hamilelik belirtisi ayni cunku rahim hep hateketlilik halinde. sadece farki dollenmis yumurtanin icerde olmasi digerinde zaten yumurta var

nasıl veremez ya benimde değerim 157iydi ağrım var diye hemen progestan başladı öyle şey mi olur bide kanaman olmuş yani
Ya benimde agrım var... bişey bilmeden veremem dedi gebeliğin nerde başlamış bilemiyoruz dedi

Herkes de farklı olabiliyor. Ben de tam tersi için çok örnek gördüm mesela. :)

kuzum adet belirtsiyle .hamilelik belirtisi ayni cunku rahim hep hateketlilik halinde. sadece farki dollenmis yumurtanin icerde olmasi digerinde zaten yumurta var
Ay ne bileyim hiç mi farklılık olmaz ya umarım yanılırım

Hamilelikte adet belirtisi yaşamayan yok denecek kadar az,iş arkadaşım var hamile sabah aynı şeyi söylüyordu sanki adet olcam diye,ama şükür 7 haftalık hamile,bunu bütün arkadaşlarım söyledi,inşAllah sağlıklı bebiş vardır veee onun ağrısıdır

Kardeşim gelecek yardıma artık hocam gelsin de başka kimseyi ilerleyinceye kadar ağırlamam :/
Aynen canım. Artık çok değerlisin. Kıymetini bil bebişinin. Sadece yat ohhh misss :)

Ne güzsl bir örnek inşallah darısı başımıza.

Bu arada kızlar ben adet olursam gerçekten çok üzüleceğim biliyorum. Ben yazmasam da siz bana destek olun yaa gerçekten ihtiyacım olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…