İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aynen öyle . Misal ben.Bak kaç gun gecti adet olmadm pcos var. Dr resmen alay etti diye düşünmeye basladm kadın bana yumurtan çatlams dedi
Hala adet olmadm testte yaptm negatif.
Sende de pco varmış. Bak ekimde benim de yumurtam olgunlaşmıştı. Doktor çatlatma iğnesi verdi, yaptık ama ne gebe kaldım ne de adet oldum. Ben de söktürücü aldım. Sürekli doktorun varsa git görün. Ona göre devam edin. Bana ben kalsa ben doktoruma giderdim ama eşim kendimiz deneyelim diyince ben söktürücü kullandım. Pco lularda adet gecikmesi normal biliyorsun. Bi düzenin olsa da her ay aynı olmayabiliyor.

Yok yok senin için söyledim tek gelin diye ))) bizimkileri hiç söylemiyim büyük eltimin gelini bi torunu var diyim gerisini sen düşün
Ahahahha tamam tamam anladım ben :))) gecende kayınvalidemde oturuyorduk sesi ben hamilelieri tanırım şimdi ben biliyodum ama kesin olmadığı için söylemedim dedim bak bakayım bana hamile miyim baktı yok dedi sende hiçbişey :))) dedim içimden sen öyle sannn

Ahahaaa yok artııkk hoş gerçi beklerim ben kayinvalideden
Sonra diyo yok ben çocuk değil torun istiyorum zaten bizim mamayı bezi kayınvalide alacak eşime öyle demiş :) eşim diyo haftada bi bez bi mama alıp öyle gelecek :)))

Sok olur heralde adet olduğumu bildiği için :))) o gün bel agrısından yanında yatmıştım artık sok olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…