İlgi gösteren, arkadaş olmaya çalışan evli erkek

Adamla biseyler yaşamaya niyetiniz yoktuysa ne diye telefon numarasını aldınız ? Evli olduğunu öğrendikten sonra niye uzaklaşmadınız ? Adam evli sonuçta her evli erkeğin yalanidir. Yok karım şöyle yok karım böyle kesin 17 yaşındaki kızı da yanlışlıkla kafası iyiyken olmuştur. Yani erkek mi yok da dünyada evlilerden hoslaniliyor anlamış değilim. Adam zaten haysiyetsiz biri onu hesaba katmıyorum bile. Ama hiç evlenmemişsiniz arada yaş farklı var ve adam EVLİ kendinize böyle bir adamı mı layık gördünüz. O zaten adam olsa ne olursa olsun karısının arkasından iki haftalık kadın için konuşmazdı. Bir gram aklınız varsa konuşmayı kesersiniz numarasını da silersiniz ilerde pişmanlık ve karma yaşamamak için.
Haklılık payınız var, tatildeyken özel bir iletişim yoktu aramızda. Tatilden döndükten sonra iletişimi sürdürme gayretinin olması, beni aramaları vs 3-4 günlük bir süreç. Dediğim gibi baş başa hiç buluşmadık, ilerlemiş bir durum yok ortada anlayacağınız.

İletişimi de kestim bugün itibariyle.

Kendin İhanete uğramış bir kadın olarak başka bir kadını ihanete uğratmayın. Muhtemelen söylediği şeyler yalan. Seni etkilemeyi başarmış ama bu tuzağa düşme güzel kardeşim. Karısı onu aldatmış bile olsa hala karısı ve kesinlikle yalan söylüyor bir erkek ihanete uğrayacak da çocukları için devam edecek pehhh... İlgisi alakası hoşuna gitmiş olabili seni kınamıyorum ama ilerletme ve kestirip at. Sana gösterdiği ilginin onda birini karısına gösterse şimdi mutlu bir evliliği olurdu... Senin ilgini çekene kadar da evli olduğunu söylememiş. Dertsiz başına dert alma. Yol ver gitsin napıyorsun dediğinde erkek arkadaşımla konuşuyorum falan de biriyle tanışmışsın gibi yalan uydur kibarca yolla. Sonra izle bak yaşlı kurt kendine yeni fıstıklar bulacaktır. Akıllı çalışkan eğitimli kızsın yazık etme kendine ve hiç kimseye 🌹
Teşekkürler yorumunuz için, iletişimi kestim. Neyseki çok ilerlemeden durumun ayırdına vardım.

Evli birinden etkileneceğim bu yaşıma kadar aklımın ucuna bile gelmezdi ama eyleme dökülmüş bir şey olmadı. Geçti gitti şükür. Yaş farkından hiç bahsetmiyorum.

Sevgiler

Yaptığı marifetmiş gibi yazmış bir de tavsiye bekliyor inanılmaz.ne kadınlar var gerçekten. buraya cevap yazmayı bırakmış ama adama yazmayı bırakmayacak bence. evli adama bu kadar yüz veren birinden başka birşey bekleyemiyorum kusura bakmasın saygım olamıyor böyle kadınlara
"bu kadar yüz veren biri" siz mesajlarımı hiç okumadınız herhalde? Durumu nasıl algıladığımı, ifade ettiğimi hiç anlayamamışsınız. Benim de meseleyi anlamadan hiddetli yorumlar yapan insanlara saygım olamıyor maalesef.

Merhaba hanımlar,

Bu aralar o kadar enteresan bir durumun içerisindeyim ki, sizlerin tavsiyelerine ve yorumlarına ihtiyacım var.

32 yaşındayım, üniversite mezunuyum. İyi bir mesleğim ve kazancım var çok şükür.

Bekarım, hiç evlenmedim. Kendi hayatımı kurdum. İşim çok yoğun ama hayatım yolunda, majör bir sıkıntım yok.

Ailemle aram gayet iyi, modern bir ailem var. Gelelim konumuza;

Geçtiğimiz ay şehir dışında tatil yaparken bir adamla tanıştım. Kalabalık bir grubun içerisinde yaklaşık 2 hafta vakit geçirdik.

Adam evli arkadaşlar ama bana ilgisi var çok belli. İyi bir şirkette, iyi bir pozisyonda çalışan oldukça başarılı biri. Bir de kız çocuğu var 17 yaşında. Adamın yaşı 49 bu arada. Hoşsohbet, iyi niyetli biri, evli olduğunu öğrenene kadar arkadaş gibi gayet sohbet ediyor hep beraber vakit geçiriyorduk. Yürüşe çıkmalar, akşam okey partileri vs.

Problem şu; arkadaşlık ilerledikçe evliliği ile ilgili sorunlarından bahsetti. Asla detay sormadım, çünkü adamla bir şeyler yaşamaya niyetim yok.

Boşanmak istediğini, defalarca denediğini vs. anlattı. Bir de eşi tarafından ihanete uğramış ama çocuk için devam ediyormuş.

Ne kadar doğru bilemiyorum...

Arkadaşlar bana ne oluyor, neden oluyor bilmiyorum ama o kadar kibar, düşünceli ve nazik yaklaşıyor ki mesafemi korumakta zorluk çekiyorum.

Tatil bitti, İstanbul'a döndük. İletişimi sürdürme gayreti içerisinde. Gün aşırı arıyor, bir şeye ihtiyacım var mı vs soruyor. Çok saygılı biri.

İtiraf etmeliyim ki etkileniyorum. Daha önce hiç evli bir erkekle bir münasebetim olmadı.

3 yıllık ilişkim geçtiğimiz sene ihanete uğramamla bitti. Sonrasında ise kalbimi kapattım herkese, işe güce verdim kendimi.

Biliyorum ki bu arkadaşlığı sürdürmeye devam etmemeliyim, çünkü iltifatlar gelmeye başladı. Ben sınırı korumakta zorlanmaya başladım.

Pişman olacağım bir şey yapmak istemiyorum. Hem evli, hem yaş farkı. Bunları düşününce bile mantıksız geliyor ama hiç hoşlanmamam bile gerekirken neden böyle hissediyorum? Kendimi anlayamıyorum.

Yorumlarınıza, önerilerinize açığım.

Sevgiler
Geçen sene ihanete uğrayarak ilişkisini bitiren biri şimdi hemcinsinin ihanete ugramasına sebeb oluyor. Siz ihanete uğradığınız da ne hissettiniz ona göre davranıp empati yaparsınız. Adamın eşine ihanet ettiğinin farkındasınıZ dimi.

Siz zaten herşeyin farkındasınız ve görüşmeyi bitirmenin en doğru karar olduğunu kendinizde belirtmişsiniz. İlgi hepimizin hoşuna gider. İletişimi şimdi kesmezseniz size göstermiş olduğu ilgiye alışıp kopmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Adam gibi biri olsa karısı ile arası iyi olur; kendinden bu kadar küçük olan birine övgü dolu sözler söylemezdi.
Kesinlikle haklısınız, eşi hakkında insanların içinde söyledikleri üzerine detaylı düşününce zaten ne kadar çirkin ifadeler olduğunu anladım. İletişimi kestim kendisiyle.

Geçen sene ihanete uğrayarak ilişkisini bitiren biri şimdi hemcinsinin ihanete ugramasına sebeb oluyor. Siz ihanete uğradığınız da ne hissettiniz ona göre davranıp empati yaparsınız. Adamın eşine ihanet ettiğinin farkındasınıZ dimi.
Adam kesinlikle eşine düzenli ihanet eden biri bana kalırsa. Bana göstermiş olduğu ilginin bir tek bana özel olmadığını düşünüyorum zaten. İletişimi de noktaladım.

Sevgiler

Yalanlarına kandığımı nereden çıkardınız? Ben adama aşık oldum mu dedim? Evet etkilendim ve başarısından dolayı da hoşuma gitti ancak iletişimi kestim kendisiyle. Beni kandırdığı vs de yok. Arkadaş ortamı dışında baş başa vakit geçirmişliğimiz de yok.

Ayrıca ilk ilgi gösteren erkeğin bu olduğunu düşünmüyorsunuz herhalde? Türkiye'de yaşıyoruz bu bir, ikincisi kendine dikkat eden, özenen, spor yapan, üretken bir kadınım. Mesleğimde de iyi bir noktadayım kaldı ki kendisiyle de iş hayatından tanıdıklar aracılığı ile tanıştım. Neyse, yaşamımı bilmiyorsunuz sonuçta, önceki mesajlarıma da bakabilirsiniz.

Yasak aşka dönüşen bir durum yok ortada anlayacağınız. Ben etkilendiğim için zaten kendime de şaştım kaldım ama hızlıca toparladım, mantıklı düşünüyorum merak etmeyin.

Adam kesinlikle eşine düzenli ihanet eden biri bana kalırsa. Bana göstermiş olduğu ilginin bir tek bana özel olmadığını düşünüyorum zaten. İletişimi de noktaladım.

Sevgiler
Evli olduğunu bilmelerie rağmen kendisiyle konuşan kadınlarla aldatıyordur evet.

Kendine sporuna bilmem neyine dikkat ediyorsun da evli adamlarla konuşmamaya yakınlık kurup etkilenmemeye dikkat edemiyorsan önceki anlattıkların tırı vırı kusura bakma hiç.

One night tarzı ilişki peşinde andropoz a girmiş erkek işte. Skor sayısını artırma peşinde.uzaklaş direk yoluna bak. Karısını kızını bırakıp senin ile mi hayatına devam edecek sanıyorsun.

Karım beni aldattı ama çocuk için boşanmıyorum kısmına inanmadınız ama yine de etkilendiniz öyle mi? Bunlara inanmadıysanız adamdan tiksinmeniz gerekmiyor mu?

Aslında neden akıl veriyoruz da kendimizi yoruyoruz ki elin 50 yaşında evli adamına düşecek biriyse oyuncak olsun Hiç acımam gerçekten daha yorum yazmaya gerek duymuyorum

Valla ister inanın ister inanmayın ama iletişimi kestim. Hoşuma gitseydi devam ederdim, kimse de engel olamazdı zaten.
İşte engel karısı.. Hani adam evli ya, boyunca kızı var dediniz. Hehhh işte engel orda kabak gibi ortada. Hem aklı başında üretken bir kadınsınız, herkes ettiğini bulur inanırız. Hiç gerek yok olmayacak duaya amin demeye.

Kendine sporuna bilmem neyine dikkat ediyorsun da evli adamlarla konuşmamaya yakınlık kurup etkilenmemeye dikkat edemiyorsan önceki anlattıkların tırı vırı kusura bakma hiç.
Biraz abartmıyor musunuz? Bu kadar öfke dolu olmanızı gerçekten anlayamıyorum. Benim kadın - erkek bir sürü evli arkadaşım var gayet güzel iletişimim var hepsiyle yıllardır. 32 yaşındayım ve tüm mesajlarımda defaatle belirttiğim gibi hayatımda bu zamana kadar ne kendimden bu kadar büyük birine ilgim oldu ne de evli birine. Ben de zaten etkilenmemi inanılmaz saçma buluyorum kendimce de açıklamaya çalıştım. Muhtemelen bundan şundan oldu gibi. Adamla özel ya da yatak konuşmaları yapmışım gibi bu suçlayıcılık neden? Kendisine bey diye hitap ettim iletişimi keserken bile, kendisi de x hanım diye hitap etti. Flört, yazma yürüme vs. yok. Evet sohbeti hoş biri, etkileyici bir adam, ilgisi de cezbetti ama bunu sürdürmemek benim insiyatifimde ve böyle de yaptım. Adamın yapmaya çalıştığı yola taş koydum.

Diğer türlü zaten iletişime devam eder, kimsenin fikrine ihtiyaç duymaz. Yaşayalım, görelim bakalım derdim.

Benim kimsenin onayına vs ihtiyacım yok zaten sorumda da "neden böyle hissediyorum" diye samimiyetle yazmıştım.

Neyse, nefret kusasınız varmış. Sağlık olsun.

Biraz abartmıyor musunuz? Bu kadar öfke dolu olmanızı gerçekten anlayamıyorum. Benim kadın - erkek bir sürü evli arkadaşım var gayet güzel iletişimim var hepsiyle yıllardır. 32 yaşındayım ve tüm mesajlarımda defaatle belirttiğim gibi hayatımda bu zamana kadar ne kendimden bu kadar büyük birine ilgim oldu ne de evli birine. Ben de zaten etkilenmemi inanılmaz saçma buluyorum kendimce de açıklamaya çalıştım. Muhtemelen bundan şundan oldu gibi. Adamla özel ya da yatak konuşmaları yapmışım gibi bu suçlayıcılık neden? Kendisine bey diye hitap ettim iletişimi keserken bile, kendisi de x hanım diye hitap etti. Flört, yazma yürüme vs. yok. Evet sohbeti hoş biri, etkileyici bir adam, ilgisi de cezbetti ama bunu sürdürmemek benim insiyatifimde ve böyle de yaptım. Adamın yapmaya çalıştığı yola taş koydum.

Diğer türlü zaten iletişime devam eder, kimsenin fikrine ihtiyaç duymaz. Yaşayalım, görelim bakalım derdim.

Benim kimsenin onayına vs ihtiyacım yok zaten sorumda da "neden böyle hissediyorum" diye samimiyetle yazmıştım.

Neyse, nefret kusasınız varmış. Sağlık olsun.
Tamam harika bir kadınsın anladık çevren bilmem ne var da 50 yaşında evli çocuklu adamdan nasıl etkileniyorsun o zaman. nasıl bi yokluk da bu adamdan etkilendin yani bu kadar harikaymışsın ya madem.hiç anlam veremedim

İstediğini alana kadar tabiki kibar düşünceli davranıcak sonrası ayı yogi oluyorlar tahmin edersin erkeklerin genleri böyle çalışıyor nerden biliyorsun diye sorma

X